Gazeta Dywicka 65

Drodzy Czytelnicy! 

Za nami lato – czas wolny od szkoły i związanych z nią obowiązków – oczywiście tylko dla najmłodszych. Nadeszła jesień, a wraz z nią nowy rok kulturalny w Gminnym Ośrodku Kultury, ale oczywiście nie jest to jedyna aktywność w naszej gminie!
Lato z GOK-iem upłynęło pod znakiem wielu projektów terenowych – między innymi plastycznych, żeglarskich, a nawet cyrkowych, które na dobre zagościły w sali widowiskowej. A co oprócz tego znaleźć można w ofercie naszej placówki? O tym w numerze!
Nowy numer Gazety Dywickiej to również ciekawe rozmowy – tym razem porozmawialiśmy z Ewą Romanowską, dyrektorką Szkoły Podstawowej w Dywitach, oraz z Magdaleną Kozakiewicz – niezwykle utalentowaną śpiewaczką operową z Dywit.
Mistrzostwa wędkarskie, konkurs o Garniec Kłobuka, obóz siatkarski, wymiana młodzieży z Ukrainy, Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, „Wielka Brąswałdzka Księga Miejsc, Których Nie Ma” – to tylko część tematów, które poruszamy w aktualnym numerze Gazety, ale przede wszystkim tematy te są dowodem na to, że Gmina Dywity ma się świetnie, a nawet wypada powiedzieć więcej – Gmina Dywity wciąż prężnie się rozwija! Zapraszamy do lektury! Redakcja

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.