Gazeta Dywicka 65

Drodzy Czytelnicy! 

Za nami lato – czas wolny od szkoły i związanych z nią obowiązków – oczywiście tylko dla najmłodszych. Nadeszła jesień, a wraz z nią nowy rok kulturalny w Gminnym Ośrodku Kultury, ale oczywiście nie jest to jedyna aktywność w naszej gminie!
Lato z GOK-iem upłynęło pod znakiem wielu projektów terenowych – między innymi plastycznych, żeglarskich, a nawet cyrkowych, które na dobre zagościły w sali widowiskowej. A co oprócz tego znaleźć można w ofercie naszej placówki? O tym w numerze!
Nowy numer Gazety Dywickiej to również ciekawe rozmowy – tym razem porozmawialiśmy z Ewą Romanowską, dyrektorką Szkoły Podstawowej w Dywitach, oraz z Magdaleną Kozakiewicz – niezwykle utalentowaną śpiewaczką operową z Dywit.
Mistrzostwa wędkarskie, konkurs o Garniec Kłobuka, obóz siatkarski, wymiana młodzieży z Ukrainy, Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, „Wielka Brąswałdzka Księga Miejsc, Których Nie Ma” – to tylko część tematów, które poruszamy w aktualnym numerze Gazety, ale przede wszystkim tematy te są dowodem na to, że Gmina Dywity ma się świetnie, a nawet wypada powiedzieć więcej – Gmina Dywity wciąż prężnie się rozwija! Zapraszamy do lektury! Redakcja

Zobacz więcej

Gazeta Dywicka 67

Drodzy Czytelnicy! Każda z miejscowości naszej gminy ma swoich mieszkańców, dla których ten niewielki obszar na mapie jest ich małą ojczyzną. Każdy chce tę swoją małą ojczyznę zmieniać, ulepszać, dawać jak najwięcej od siebie, a jest na to kilka sposobów. W najnowszym numerze „Gazety Dywickiej” widzimy całe spektrum wydarzeń realizowanych przez organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, […]

czytaj dalej >
16 / 03 / 2018

Prowincja Bardów: Koncert Grupy TAK

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Prowincja Bardów”. 24 marca 2018r. (sobota), o godzinie 19:00, wystąpi dla nas olsztyńska „Grupa TAK”. Formacja ta, to niecodzienny podmiot artystyczny na polskiej scenie muzycznej.

czytaj dalej >
12 / 03 / 2018

Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła Gady Folk&Art

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza wszystkich miłośników rękodzieła na kolejne warsztaty  kreatywne związane z Wielkanocą w dniu 24 marca 2018r., w godzinach 11:00-15:00, do naszej Filii:Ośrodka Rzemiosł Zapomnianych w Gadach.

czytaj dalej >
09 / 03 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.