Gazeta Dywicka 66

Drodzy Czytelnicy!

Koniec roku to zawsze czas podsumowań – tego, co się udało, ale również tego, co poszło nieco gorzej. Koniec roku to także czas planowania kolejnego i czas postanowień. Ale jeszcze zanim on nastąpi, warto zatrzymać się na chwilę i w rodzinnym gronie zaznać odpoczynku.
Nowe inwestycje rzucają się w oczy odwiedzającym i mieszkańcom, a przecież to właśnie ci drudzy tworzą Dywity – na ich kontach znaleźć możemy coraz więcej niezwykłych osiągnięć.

Również ekipa naszego GOK-u zadbała, by w mijającym roku nikt nie narzekał na nudę! Dzień Dziecka, cykliczne imprezy (Garniec Kłobuka, czy Kiermas w Brąswałdzie), ale również różnego rodzaju regularne zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych to wizytówka Ośrodka Kultury.
W ten świąteczny czas dajmy sobie chwilę odpoczynku. Zwolnijmy, usiądźmy w rodzinnym gronie i nacieszmy się pysznym, świątecznym jedzeniem, zapachem choinki i prezentami tuż obok niej. Cały zespół Gazety Dywickiej pragnie życzyć Państwu spokoju, ciepła i miłości podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt! Redakcja

Zobacz więcej

Doroczne spotkanie Seniorów

GOK Dywity zaprasza serdecznie na Doroczne Spotkanie Seniorów w dniu 3 lutego 2018r., na godzinę 17:00. W programie spotkania: – Spektakl Kabaretu Retro na 5, pod tytułem „Niech żyje bal”

czytaj dalej >
17 / 01 / 2018

WOŚP 2018

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
15 / 01 / 2018

REKORD WOŚP DYWITY 12 835,89 zł!!!

Miło nam oznajmić, iż Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Dywitach ponownie pobiła własny rekord!

czytaj dalej >
15 / 01 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.