Gazeta Dywicka 66

Drodzy Czytelnicy!

Koniec roku to zawsze czas podsumowań – tego, co się udało, ale również tego, co poszło nieco gorzej. Koniec roku to także czas planowania kolejnego i czas postanowień. Ale jeszcze zanim on nastąpi, warto zatrzymać się na chwilę i w rodzinnym gronie zaznać odpoczynku.
Nowe inwestycje rzucają się w oczy odwiedzającym i mieszkańcom, a przecież to właśnie ci drudzy tworzą Dywity – na ich kontach znaleźć możemy coraz więcej niezwykłych osiągnięć.

Również ekipa naszego GOK-u zadbała, by w mijającym roku nikt nie narzekał na nudę! Dzień Dziecka, cykliczne imprezy (Garniec Kłobuka, czy Kiermas w Brąswałdzie), ale również różnego rodzaju regularne zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych to wizytówka Ośrodka Kultury.
W ten świąteczny czas dajmy sobie chwilę odpoczynku. Zwolnijmy, usiądźmy w rodzinnym gronie i nacieszmy się pysznym, świątecznym jedzeniem, zapachem choinki i prezentami tuż obok niej. Cały zespół Gazety Dywickiej pragnie życzyć Państwu spokoju, ciepła i miłości podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt! Redakcja

Zobacz więcej

Eliminacje Rejonowe „Spotkania z Poezją”

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, we współpracy z Towarzystwem Kultury Teatralnej, zapraszają miłośników poezji na Eliminacje Rejonowe XXXVI Konkursu recytatorskiego „SPOTKANIA Z POEZJĄ”.

czytaj dalej >
20 / 04 / 2018

Prowincja Bardów. Koncert „KRAKOWSKA WIOSNA z dywickim akcentem”

Już 28 kwietnia 2018 roku (sobota), o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Prowincja Bardów”,

czytaj dalej >
18 / 04 / 2018

Wernisaż „Kobiecych Impresji” – koncert Marty Andrzejczyk

Gościem specjalnym wernisażu podsumowującego  IX Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece Impresje” będzie olsztyńska artystka Marta Andrzejczyk. Wernisaż oraz koncert rozpoczną się o godzinie 17:00.

czytaj dalej >
16 / 04 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.