Gazeta Dywicka 66

Drodzy Czytelnicy!

Koniec roku to zawsze czas podsumowań – tego, co się udało, ale również tego, co poszło nieco gorzej. Koniec roku to także czas planowania kolejnego i czas postanowień. Ale jeszcze zanim on nastąpi, warto zatrzymać się na chwilę i w rodzinnym gronie zaznać odpoczynku.
Nowe inwestycje rzucają się w oczy odwiedzającym i mieszkańcom, a przecież to właśnie ci drudzy tworzą Dywity – na ich kontach znaleźć możemy coraz więcej niezwykłych osiągnięć.

Również ekipa naszego GOK-u zadbała, by w mijającym roku nikt nie narzekał na nudę! Dzień Dziecka, cykliczne imprezy (Garniec Kłobuka, czy Kiermas w Brąswałdzie), ale również różnego rodzaju regularne zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych to wizytówka Ośrodka Kultury.
W ten świąteczny czas dajmy sobie chwilę odpoczynku. Zwolnijmy, usiądźmy w rodzinnym gronie i nacieszmy się pysznym, świątecznym jedzeniem, zapachem choinki i prezentami tuż obok niej. Cały zespół Gazety Dywickiej pragnie życzyć Państwu spokoju, ciepła i miłości podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt! Redakcja

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.