Gazeta Dywicka 68

Drodzy Czytelnicy!

Piękna, majowa pogoda zachęca nas wszystkich do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Widać to po pierwszej wycieczce rowerowej w ramach akcji RAJDywity, w której wzięło udział aż 130 osób! W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne eskapady i poznawanie urokliwych miejsc gminy Dywity.
Zachęcamy również Naszych Czytelników do rozwijania swoich zainteresowań i realizacji pasji. Za przykład niech posłużą nam młodzi, ale i trochę starsi, mieszkańcy Gminy, którzy z sukcesami biorą udział w licznych konkursach, turniejach i zawodach sportowych oraz w ramach wolontariatu pomagają innym. Miłośnicy kultury również nie będą zawiedzeni. Spotkania teatralne z „Teatrem przy stoliku”, wernisaże oraz cykliczne koncerty „Prowincja Bardów” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
W wolnych chwilach zachęcamy także do przeczytania naszych stałych rubryk. W nich sylwetkę przedwojennego brąswałdzkiego proboszcza Alojzego Moritza w swoim historycznym cyklu przybliża nam Henryk Mondroch, zaś Łukasz Ruch „po naszamu” opowiada o jedzeniu na Warmii i o związanych z tym perypetiach Huberta, Hildki i Warszazioczki.
Redakcja

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.