Rekordowy Pokaz Talentów

W poniedziałkowy wieczór (4 grudnia) Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury zamieniła się w arenę popisów młodych talentów.

Na Mikołajkowym Pokazie Talentów młodych uczestników zajęć w GOK-u, wystąpił cały panteon małych wielkich artystów. Pokaz rozpoczęli reprezentanci grup gitarowych prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Włodarskiego. Na scenie wystąpiły piękne mikrobaletniczki z grupy tanecznej Smerfiki oraz ich starsze koleżanki z grup tanecznych Jump! i Just dance, które zdobywają taneczne arkana pod okiem Karoliny Spiel. Zgromadzona publiczność wysłuchała również grup wokalnych współprowadzonych przez Krzysztofa Włodarskiego i Jadwigę Orzołek. Artystyczny maraton dzieci zamknęła debiutująca grupa kuglarska prowadzona przez Michała Kaźmierczaka. Prawdziwą atrakcją wieczoru był występ mam z grupy tanecznej Mix dance, które wraz z Karoliną Spiel brawurowo wykonały pokaz w stylu afro dance! Przy okazji padł chyba rekord na widowni GOK-u – publiczność zmieściła się na niej ledwo, ledwo.

Zobacz więcej

Wieczór kolęd z Zespołem Wokalnym Cantemus

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach i Sołectwo Dywity zapraszają mieszkańców do wysłuchania koncertu tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego Cantemus.

czytaj dalej >
13 / 12 / 2017

Mikołajkowe Klimaty 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
11 / 12 / 2017

Mikołajkowy Pokaz Talentów 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
04 / 12 / 2017

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.