Rekordowy Pokaz Talentów

W poniedziałkowy wieczór (4 grudnia) Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury zamieniła się w arenę popisów młodych talentów.

Na Mikołajkowym Pokazie Talentów młodych uczestników zajęć w GOK-u, wystąpił cały panteon małych wielkich artystów. Pokaz rozpoczęli reprezentanci grup gitarowych prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Włodarskiego. Na scenie wystąpiły piękne mikrobaletniczki z grupy tanecznej Smerfiki oraz ich starsze koleżanki z grup tanecznych Jump! i Just dance, które zdobywają taneczne arkana pod okiem Karoliny Spiel. Zgromadzona publiczność wysłuchała również grup wokalnych współprowadzonych przez Krzysztofa Włodarskiego i Jadwigę Orzołek. Artystyczny maraton dzieci zamknęła debiutująca grupa kuglarska prowadzona przez Michała Kaźmierczaka. Prawdziwą atrakcją wieczoru był występ mam z grupy tanecznej Mix dance, które wraz z Karoliną Spiel brawurowo wykonały pokaz w stylu afro dance! Przy okazji padł chyba rekord na widowni GOK-u – publiczność zmieściła się na niej ledwo, ledwo.

Zobacz więcej

Wyniki Konkursu na Inicjatywy Lokalne w Obszarze Kultury

W dniu dzisiejszym Komisja Oceniająca w składzie: Przewodnicząca: Monika Jastrzębska-Opitz (sieć Dom Kultury +, Nowy Dwór Gdański); Marcin Kurkus (Sieć Dom Kultury+, Kwidzyn); Monika Hausman-Pniewska (Narodowe Centrum Kultury), Alicja Wąsik (lokalne ngo) dokonały oceny wniosków

czytaj dalej >
25 / 06 / 2018

LATO Z GOK-iem!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą propozycją działań i warsztatów kreatywnych przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, na lipiec i sierpień 2018. W tracie wakacji zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Letnie Warsztaty Artystyczne, których odbędzie się aż 18, w 17 miejscowościach! Jednocześnie informujemy, iż w lipcu i sierpniu GOK przechodzi w letni […]

czytaj dalej >
21 / 06 / 2018

RajDywity 02

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.