Rekordowy Pokaz Talentów

W poniedziałkowy wieczór (4 grudnia) Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury zamieniła się w arenę popisów młodych talentów.

Na Mikołajkowym Pokazie Talentów młodych uczestników zajęć w GOK-u, wystąpił cały panteon małych wielkich artystów. Pokaz rozpoczęli reprezentanci grup gitarowych prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Włodarskiego. Na scenie wystąpiły piękne mikrobaletniczki z grupy tanecznej Smerfiki oraz ich starsze koleżanki z grup tanecznych Jump! i Just dance, które zdobywają taneczne arkana pod okiem Karoliny Spiel. Zgromadzona publiczność wysłuchała również grup wokalnych współprowadzonych przez Krzysztofa Włodarskiego i Jadwigę Orzołek. Artystyczny maraton dzieci zamknęła debiutująca grupa kuglarska prowadzona przez Michała Kaźmierczaka. Prawdziwą atrakcją wieczoru był występ mam z grupy tanecznej Mix dance, które wraz z Karoliną Spiel brawurowo wykonały pokaz w stylu afro dance! Przy okazji padł chyba rekord na widowni GOK-u – publiczność zmieściła się na niej ledwo, ledwo.

Zobacz więcej

Gazeta Dywicka 67

Drodzy Czytelnicy! Każda z miejscowości naszej gminy ma swoich mieszkańców, dla których ten niewielki obszar na mapie jest ich małą ojczyzną. Każdy chce tę swoją małą ojczyznę zmieniać, ulepszać, dawać jak najwięcej od siebie, a jest na to kilka sposobów. W najnowszym numerze „Gazety Dywickiej” widzimy całe spektrum wydarzeń realizowanych przez organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, […]

czytaj dalej >
16 / 03 / 2018

Prowincja Bardów: Koncert Grupy TAK

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Prowincja Bardów”. 24 marca 2018r. (sobota), o godzinie 19:00, wystąpi dla nas olsztyńska „Grupa TAK”. Formacja ta, to niecodzienny podmiot artystyczny na polskiej scenie muzycznej.

czytaj dalej >
12 / 03 / 2018

Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła Gady Folk&Art

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza wszystkich miłośników rękodzieła na kolejne warsztaty  kreatywne związane z Wielkanocą w dniu 24 marca 2018r., w godzinach 11:00-15:00, do naszej Filii:Ośrodka Rzemiosł Zapomnianych w Gadach.

czytaj dalej >
09 / 03 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.