Rekordowy Pokaz Talentów

W poniedziałkowy wieczór (4 grudnia) Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury zamieniła się w arenę popisów młodych talentów.

Na Mikołajkowym Pokazie Talentów młodych uczestników zajęć w GOK-u, wystąpił cały panteon małych wielkich artystów. Pokaz rozpoczęli reprezentanci grup gitarowych prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Włodarskiego. Na scenie wystąpiły piękne mikrobaletniczki z grupy tanecznej Smerfiki oraz ich starsze koleżanki z grup tanecznych Jump! i Just dance, które zdobywają taneczne arkana pod okiem Karoliny Spiel. Zgromadzona publiczność wysłuchała również grup wokalnych współprowadzonych przez Krzysztofa Włodarskiego i Jadwigę Orzołek. Artystyczny maraton dzieci zamknęła debiutująca grupa kuglarska prowadzona przez Michała Kaźmierczaka. Prawdziwą atrakcją wieczoru był występ mam z grupy tanecznej Mix dance, które wraz z Karoliną Spiel brawurowo wykonały pokaz w stylu afro dance! Przy okazji padł chyba rekord na widowni GOK-u – publiczność zmieściła się na niej ledwo, ledwo.

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.