Teatr Katarynka ponownie odwiedzi GOK!

GOK Dywity zaprasza dzieci i rodziców na choinkowe spotkanie z Teatrem Katarynka!

20.01.2018r. o godzinie 16:00, w Sali Widowiskowej GOK-u, odbędzie się spektakl pod tytułem: „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, a po nim mikołajowe animacje dla wszystkich małych uczestników.

Czeka na nas musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Wejściówki w cenie 10 zł od osoby do nabycia w Sekretariacie GOK-u, w godzinach 8:00-16:00. telefon: 89 512 01 23.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

Wyniki Konkursu na Inicjatywy Lokalne w Obszarze Kultury

W dniu dzisiejszym Komisja Oceniająca w składzie: Przewodnicząca: Monika Jastrzębska-Opitz (sieć Dom Kultury +, Nowy Dwór Gdański); Marcin Kurkus (Sieć Dom Kultury+, Kwidzyn); Monika Hausman-Pniewska (Narodowe Centrum Kultury), Alicja Wąsik (lokalne ngo) dokonały oceny wniosków

czytaj dalej >
25 / 06 / 2018

LATO Z GOK-iem!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą propozycją działań i warsztatów kreatywnych przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, na lipiec i sierpień 2018. W tracie wakacji zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Letnie Warsztaty Artystyczne, których odbędzie się aż 18, w 17 miejscowościach! Jednocześnie informujemy, iż w lipcu i sierpniu GOK przechodzi w letni […]

czytaj dalej >
21 / 06 / 2018

RajDywity 02

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.