Warsztaty Rękodzieła Świątecznego Gady Folk&Art

W ubiegłą sobotę filia Gminnego Ośrodka Kultury w Gadach gościła wielu miłośników rękodzieła. Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów – każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników.

Instruktorka GOK-u, Joanna Kitkowska, poprowadziła warsztaty dla najmłodszych, na których powstawały Mikołaje robione z….najzwyklejszych pędzli malarskich. Joanna Stępkowska-Kuchta zaprosiła uczestników na warsztaty przepięknie zdobionych kart w technice scrapbooking. Wielkie emocje wzbudziło stoisko Anety Jabłońskiej-Wiącek, która zapoznała nas z wyjątkową techniką naturalistycznego zdobienia bombek na bazie stworzonej z żywego mchu. Instruktorka GOK-u, Jadwiga Orzołek, zaproponowała warsztaty tworzenia wiszących wianków i serc ozdobionych świątecznymi bibelotami. Grażyna Borys zaraziła wszystkich pasją i pięknem ozdób wykonanych z rattanu. Instruktorka Joanna Zawadzka, w swojej Pracowni Ceramicznej z małymi i dorosłymi uczestnikami warsztatów, tworzyła wesołe łosio-renifery. Sobotnie spotkanie było sympatycznym, kreatywnym i towarzyskim preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zobacz więcej

Wyniki Konkursu na Inicjatywy Lokalne w Obszarze Kultury

W dniu dzisiejszym Komisja Oceniająca w składzie: Przewodnicząca: Monika Jastrzębska-Opitz (sieć Dom Kultury +, Nowy Dwór Gdański); Marcin Kurkus (Sieć Dom Kultury+, Kwidzyn); Monika Hausman-Pniewska (Narodowe Centrum Kultury), Alicja Wąsik (lokalne ngo) dokonały oceny wniosków

czytaj dalej >
25 / 06 / 2018

LATO Z GOK-iem!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą propozycją działań i warsztatów kreatywnych przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, na lipiec i sierpień 2018. W tracie wakacji zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Letnie Warsztaty Artystyczne, których odbędzie się aż 18, w 17 miejscowościach! Jednocześnie informujemy, iż w lipcu i sierpniu GOK przechodzi w letni […]

czytaj dalej >
21 / 06 / 2018

RajDywity 02

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.