Warsztaty Rękodzieła Świątecznego Gady Folk&Art

W ubiegłą sobotę filia Gminnego Ośrodka Kultury w Gadach gościła wielu miłośników rękodzieła. Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów – każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników.

Instruktorka GOK-u, Joanna Kitkowska, poprowadziła warsztaty dla najmłodszych, na których powstawały Mikołaje robione z….najzwyklejszych pędzli malarskich. Joanna Stępkowska-Kuchta zaprosiła uczestników na warsztaty przepięknie zdobionych kart w technice scrapbooking. Wielkie emocje wzbudziło stoisko Anety Jabłońskiej-Wiącek, która zapoznała nas z wyjątkową techniką naturalistycznego zdobienia bombek na bazie stworzonej z żywego mchu. Instruktorka GOK-u, Jadwiga Orzołek, zaproponowała warsztaty tworzenia wiszących wianków i serc ozdobionych świątecznymi bibelotami. Grażyna Borys zaraziła wszystkich pasją i pięknem ozdób wykonanych z rattanu. Instruktorka Joanna Zawadzka, w swojej Pracowni Ceramicznej z małymi i dorosłymi uczestnikami warsztatów, tworzyła wesołe łosio-renifery. Sobotnie spotkanie było sympatycznym, kreatywnym i towarzyskim preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zobacz więcej

Wieczór kolęd z Zespołem Wokalnym Cantemus

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach i Sołectwo Dywity zapraszają mieszkańców do wysłuchania koncertu tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego Cantemus.

czytaj dalej >
13 / 12 / 2017

Mikołajkowe Klimaty 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
11 / 12 / 2017

Mikołajkowy Pokaz Talentów 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
04 / 12 / 2017

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.