Warsztaty Rękodzieła Świątecznego Gady Folk&Art

W ubiegłą sobotę filia Gminnego Ośrodka Kultury w Gadach gościła wielu miłośników rękodzieła. Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów – każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników.

Instruktorka GOK-u, Joanna Kitkowska, poprowadziła warsztaty dla najmłodszych, na których powstawały Mikołaje robione z….najzwyklejszych pędzli malarskich. Joanna Stępkowska-Kuchta zaprosiła uczestników na warsztaty przepięknie zdobionych kart w technice scrapbooking. Wielkie emocje wzbudziło stoisko Anety Jabłońskiej-Wiącek, która zapoznała nas z wyjątkową techniką naturalistycznego zdobienia bombek na bazie stworzonej z żywego mchu. Instruktorka GOK-u, Jadwiga Orzołek, zaproponowała warsztaty tworzenia wiszących wianków i serc ozdobionych świątecznymi bibelotami. Grażyna Borys zaraziła wszystkich pasją i pięknem ozdób wykonanych z rattanu. Instruktorka Joanna Zawadzka, w swojej Pracowni Ceramicznej z małymi i dorosłymi uczestnikami warsztatów, tworzyła wesołe łosio-renifery. Sobotnie spotkanie było sympatycznym, kreatywnym i towarzyskim preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz więcej

Gazeta Dywicka 67

Drodzy Czytelnicy! Każda z miejscowości naszej gminy ma swoich mieszkańców, dla których ten niewielki obszar na mapie jest ich małą ojczyzną. Każdy chce tę swoją małą ojczyznę zmieniać, ulepszać, dawać jak najwięcej od siebie, a jest na to kilka sposobów. W najnowszym numerze „Gazety Dywickiej” widzimy całe spektrum wydarzeń realizowanych przez organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, […]

czytaj dalej >
16 / 03 / 2018

Prowincja Bardów: Koncert Grupy TAK

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Prowincja Bardów”. 24 marca 2018r. (sobota), o godzinie 19:00, wystąpi dla nas olsztyńska „Grupa TAK”. Formacja ta, to niecodzienny podmiot artystyczny na polskiej scenie muzycznej.

czytaj dalej >
12 / 03 / 2018

Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła Gady Folk&Art

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza wszystkich miłośników rękodzieła na kolejne warsztaty  kreatywne związane z Wielkanocą w dniu 24 marca 2018r., w godzinach 11:00-15:00, do naszej Filii:Ośrodka Rzemiosł Zapomnianych w Gadach.

czytaj dalej >
09 / 03 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.