Warsztaty Rękodzieła Świątecznego Gady Folk&Art

W ubiegłą sobotę filia Gminnego Ośrodka Kultury w Gadach gościła wielu miłośników rękodzieła. Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów – każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników.

Instruktorka GOK-u, Joanna Kitkowska, poprowadziła warsztaty dla najmłodszych, na których powstawały Mikołaje robione z….najzwyklejszych pędzli malarskich. Joanna Stępkowska-Kuchta zaprosiła uczestników na warsztaty przepięknie zdobionych kart w technice scrapbooking. Wielkie emocje wzbudziło stoisko Anety Jabłońskiej-Wiącek, która zapoznała nas z wyjątkową techniką naturalistycznego zdobienia bombek na bazie stworzonej z żywego mchu. Instruktorka GOK-u, Jadwiga Orzołek, zaproponowała warsztaty tworzenia wiszących wianków i serc ozdobionych świątecznymi bibelotami. Grażyna Borys zaraziła wszystkich pasją i pięknem ozdób wykonanych z rattanu. Instruktorka Joanna Zawadzka, w swojej Pracowni Ceramicznej z małymi i dorosłymi uczestnikami warsztatów, tworzyła wesołe łosio-renifery. Sobotnie spotkanie było sympatycznym, kreatywnym i towarzyskim preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.