Wieczór kolęd z Zespołem Wokalnym Cantemus

Właśnie zakończył się w GOK-u przedświąteczny „Wieczór kolęd”. W muzycznej części spotkania wystąpili młodzi artyści ze Studia Piosenki, którzy brawurowo wykonali zarówno tradycyjne kolędy jak też piosenki współczesne. Muzyczną niespodzianką był Pan Damian Labiak, który akompaniował młodzieży na instrumentach perkusyjnych. Wspaniały koncert a capella wyśpiewał Zespół Wokalny Cantemus. Obie grupy pracują pod artystycznym kierownictwem Krzysztofa Włodarskiego. W trakcie wieczoru odbyła się także promocja nostalgiczno-historycznego kalendarza Gminy Dywity, na rok 2018. Na klimat spotkania złożyła się współpraca Sołectwo Dywity, Stowarzyszenia Aktywne Dywity, Gminy Dywity oraz Dywickiego Koła Emerytów i Rencistów. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej w galerii GOK.

Zobacz więcej

Doroczne spotkanie Seniorów

GOK Dywity zaprasza serdecznie na Doroczne Spotkanie Seniorów w dniu 3 lutego 2018r., na godzinę 17:00. W programie spotkania: – Spektakl Kabaretu Retro na 5, pod tytułem „Niech żyje bal”

czytaj dalej >
17 / 01 / 2018

WOŚP 2018

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
15 / 01 / 2018

REKORD WOŚP DYWITY 12 835,89 zł!!!

Miło nam oznajmić, iż Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Dywitach ponownie pobiła własny rekord!

czytaj dalej >
15 / 01 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.