Mikołajkowe Klimaty w Gminnym Ośrodku Kultury

9 grudnia w dywickim GOK-u odbyła się dwunasta edycja Mikołajkowych Klimatów – kiermaszu rękodzieła bożonarodzeniowego – była to okazja, by uzupełnić świąteczne prezenty, wziąć udział w warsztatach, ale także by spotkać się w przedświątecznej atmosferze.

Jak zwykle wystawcy nie zawiedli i stawili się na Sali Widowiskowej z całym swoim ekwipunkiem – obrazami, maskotkami,  piernikami, biżuterią, wyrobami ceramicznymi i wieloma innymi. Również dywicka Stodoła zamieniła się w przedświąteczne targowisko – tam odbył się Jarmark Żywności i Produktów Lokalnych. A pomiędzy tymi dwoma miejscami woził wszystkich chętnych Eko Bus Świętego Mikołaja z nim samym rozdającym cukierki.

Jednakże wydarzeni to nie jest jedynie jarmarkiem żywności i wyrobów rękodzielniczych. Podczas tegorocznej edycji mieszkańcy Dywit mieli okazję wzięcia udział w niezwykłych warsztatach tworzenia „lasu w słoiku” – poprowadziła je Aneta Jabłońska-Wiącek. Każdy chętny mógł samodzielnie stworzyć swój własny ekosystem zamknięty w szkle – to doskonała pamiątka, która może żyć wiecznie bez ingerencji twórcy.

Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach oraz Gmina Dywity. Dwunasta edycja Mikołajkowych Klimatów obfitowała w ciekawe atrakcje, a kolejna będzie z pewnością równie fascynująca!

 

Zobacz więcej

Wieczór kolęd z Zespołem Wokalnym Cantemus

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach i Sołectwo Dywity zapraszają mieszkańców do wysłuchania koncertu tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego Cantemus.

czytaj dalej >
13 / 12 / 2017

Mikołajkowe Klimaty 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
11 / 12 / 2017

Mikołajkowy Pokaz Talentów 2017

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
04 / 12 / 2017

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.