Mikołajkowe Klimaty w Gminnym Ośrodku Kultury

9 grudnia w dywickim GOK-u odbyła się dwunasta edycja Mikołajkowych Klimatów – kiermaszu rękodzieła bożonarodzeniowego – była to okazja, by uzupełnić świąteczne prezenty, wziąć udział w warsztatach, ale także by spotkać się w przedświątecznej atmosferze.

Jak zwykle wystawcy nie zawiedli i stawili się na Sali Widowiskowej z całym swoim ekwipunkiem – obrazami, maskotkami,  piernikami, biżuterią, wyrobami ceramicznymi i wieloma innymi. Również dywicka Stodoła zamieniła się w przedświąteczne targowisko – tam odbył się Jarmark Żywności i Produktów Lokalnych. A pomiędzy tymi dwoma miejscami woził wszystkich chętnych Eko Bus Świętego Mikołaja z nim samym rozdającym cukierki.

Jednakże wydarzeni to nie jest jedynie jarmarkiem żywności i wyrobów rękodzielniczych. Podczas tegorocznej edycji mieszkańcy Dywit mieli okazję wzięcia udział w niezwykłych warsztatach tworzenia „lasu w słoiku” – poprowadziła je Aneta Jabłońska-Wiącek. Każdy chętny mógł samodzielnie stworzyć swój własny ekosystem zamknięty w szkle – to doskonała pamiątka, która może żyć wiecznie bez ingerencji twórcy.

Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach oraz Gmina Dywity. Dwunasta edycja Mikołajkowych Klimatów obfitowała w ciekawe atrakcje, a kolejna będzie z pewnością równie fascynująca!

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.