Gminny Dzień Dziecka w Dywitach!

Piosenkarka Lanberry i kulowy Zespół wokalno-taneczny „Fasolki” to główne gwiazdy Dnia Dziecka.

W niedzielę, 10 czerwca 2018r., na Stadionie w Dywitach, o godzinie 13:00 rozpocznie się doroczny Gminny Dzień Dziecka w Gminie Dywity! Jak co roku Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji, które wciągną w dobrą zabawę zarówno dzieci jak też całe rodziny. Na murawie Stadionu w Dywitach wyrośnie park ogromnych dmuchanych zabawek, zamków i zjeżdżalni. Będzie mała gastronomia, Koło Fortuny i stoisko z zabawkami. Obok sceny zainstaluje się Stacyjka Animacyjna Teatru Katarynka proponując atrakcyjne gry i zabawy dla najmłodszych uczestników. Na scenie wystąpią: Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej, grupy taneczne GOK: „Smerfiki”, „Jump” i „Just Dance”, Teatr Katarynka z widowiskiem muzyczno-animacyjnym, gminne grupy Cheerleaders i Studio Piosenki GOK. Dziecięcą gwiazdą imprezy, która poruszy również niejednego dorosłego będzie kultowy Zespół Wokalno-Taneczny „FASOLKI” z Warszawy z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem!
Punktem kulminacyjnym Gminnego Dnia dziecka będzie występ znanej piosenkarki Lanberry!

Swój akces w organizacji Dnia Dziecka zgłosił również Aeroklub Warmińsko-Mazurski, który uświetni nasze świętowaniem przelotem samolotu oraz stoiskiem z atrakcjami stacjonarnymi. Będzie też Fotobudka.
Dołączają również do nas jak co roku lokalni sponsorzy.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Dywity oraz GOK Dywity.

 

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.