Gminny Dzień Dziecka w Dywitach!

Piosenkarka Lanberry i kulowy Zespół wokalno-taneczny „Fasolki” to główne gwiazdy Dnia Dziecka.

W niedzielę, 10 czerwca 2018r., na Stadionie w Dywitach, o godzinie 13:00 rozpocznie się doroczny Gminny Dzień Dziecka w Gminie Dywity! Jak co roku Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji, które wciągną w dobrą zabawę zarówno dzieci jak też całe rodziny. Na murawie Stadionu w Dywitach wyrośnie park ogromnych dmuchanych zabawek, zamków i zjeżdżalni. Będzie mała gastronomia, Koło Fortuny i stoisko z zabawkami. Obok sceny zainstaluje się Stacyjka Animacyjna Teatru Katarynka proponując atrakcyjne gry i zabawy dla najmłodszych uczestników. Na scenie wystąpią: Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej, grupy taneczne GOK: „Smerfiki”, „Jump” i „Just Dance”, Teatr Katarynka z widowiskiem muzyczno-animacyjnym, gminne grupy Cheerleaders i Studio Piosenki GOK. Dziecięcą gwiazdą imprezy, która poruszy również niejednego dorosłego będzie kultowy Zespół Wokalno-Taneczny „FASOLKI” z Warszawy z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem!
Punktem kulminacyjnym Gminnego Dnia dziecka będzie występ znanej piosenkarki Lanberry!

Swój akces w organizacji Dnia Dziecka zgłosił również Aeroklub Warmińsko-Mazurski, który uświetni nasze świętowaniem przelotem samolotu oraz stoiskiem z atrakcjami stacjonarnymi. Będzie też Fotobudka.
Dołączają również do nas jak co roku lokalni sponsorzy.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Dywity oraz GOK Dywity.

 

Zobacz więcej

RajDywity 02

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Prowincja Bardów: Krzysztof Daukszewicz

W sobotę, 30 czerwca 2018r., na godzinę 19:00 zapraszamy do GOK Dywity na koncert Krzysztofa Daukszewicza – polskiego satyryka, muzyka, felietonisty. Jest to nasz finałowy koncert cyklu „Prowincja Bardów” w sezonie 2017/2018. Wejściówki w cenie 10 złotych dostępne są w Sekretariacie GOK przy ul.Olsztyńskiej 28, w godzinach 8:30-16:00, rezerwacje telefoniczne: 895120123.

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

RAJDywity – Rekreacyjna Wycieczka Rowerowa 2

To była wybitnie rowerowa sobota w gminie Dywity! Na starcie drugiej Rekreacyjnej Wycieczki Rowerowej RAJDywity stawiło się niemal 100 osób. Bardzo miłym widokiem była grupa, której znaczną większość stanowili najmłodsi rowerzyści oraz całe rodziny. Trasa wycieczki liczyła 22 km a prowadziła z Dywit przez Różnowo, Dąbrówkę Wielką i Tuławki.

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.