Zajęcia taneczne dla przedszkolaków.

Roztańczone Przedszkolaki – nasza najmłodsza grupa taneczna dedykowana dzieciom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Poprzez zabawę poznają mini choreografie taneczne, rytmiczne melodie, pracują nad koordynacją ruchową oraz poczuciem rytmu. 

Poniedziałek, godz. 17:15 – 18:00.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Zajęcia taneczne dla młodzieży

Środa, godz. 17:15 – 18:00.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

Grupa taneczna „JUMPIKI” (taniec nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat).

Jumpiki – młodsza grupa reprezentacyjna przygotowująca się do turniejów tanecznych. Tancerki poznają choreografię w charakterze mieszanych stylów tanecznych. Jumpiki mają na swoim koncie liczne występy w Gminnym Ośrodku Kultury m.in. w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Mikołajkowych Klimatów, Gminnego Dnia Dziecka. W tym roku będziemy starać się zaprezentować nasze umiejętności podczas ogólnopolskich wydarzeń turniejowych.

Poniedziałek i środa, godz. 16:15 – 17:00.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

„JUMP” –  młodzieżowa grupa reprezentacyjna.

W tym roku to najstarsza utworzona grupa dziecięca w Gminnym Ośrodku Kultury. Tancerki przygotowują się do debiutów turniejowych grupowych, a także w kategoriach solo oraz duet. Swoje doświadczanie sceniczne nabierały podczas występów w Gminnym Ośrodku Kultury. W zeszłym roku wybierały się na pierwszy turniej taneczny, jednak pandemia pokrzyżowała ich plany. Trzymamy mocno kciuki, by w tym sezonie zadebiutowały w ogólnopolskim wydarzeniu. Dotychczas dziewczyny zetknęły się z tańcem współczesnym, latynoamerykańskimi klimatami oraz stylem hip hop, który najbardziej przypadł im do gustu. 

Poniedziałek i środa godz.  18:15 – 19:00.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Grupa taneczna „MIX DANCE”

Mix Dance Solo – grupa szalonych, pozytywnie zakręconych kobietek, które pozazdrościły swoim pociechom tanecznych pląsów oraz występów na wielkiej scenie. Wśród zgiełku dnia codziennego mają w sobie siłę, pasję i chęci, by pokazać, że taniec jest dla wszystkich. Dzielnie trenują dwa razy w tygodniu, a zajęciom zawsze towarzyszy dobra zabawa z mnóstwem uśmiechu. To grupa wspaniałych znajomości – choć wszystkie są tak różne potrafią być razem, cudownie się bawić i tworzyć niesamowite show. Mają już za sobą występy w stylu country, afro, disco, hip-hop, rock&roll. 

Poniedziałek i środa, godz. 19:15 – 20:30.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

Aktywne poranki – zajęcia ruchowe dla seniorów.

Środa, godz. 11:00 – 12:00.

Instruktor: Katarzyna Ossowska.

 

Latino Senior – zajęcia ruchowo-taneczne dla Pań 50+”.

Zajęcia ruchowo-taneczne dla osób przeżywających drugą i trzecią młodość. Latino Senior to połączenie gimnastyki z elementami tańców latino – salsy i bachaty, czyli duża dawka pozytywnej energii.

Czwartek, godz. 16:15 – 17:15.

Instruktor: Katarzyna Ossowska.

 

Ladys Dance

Zajęcia taneczne dla wszystkich Pań, które chcą poczuć się swobodnie na parkiecie tańcząc solo. Lady’s Dance to odkrywanie kobiecości w wielu wymiarach przez różne taneczne style – zmysłowy taniec brzucha, ognistą burleskę oraz energetyczne tańce latino takie jak salsa, bachata i kizomba – dlatego każda z Pań z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Czwartek, godz. 17:30 – 18:15.

Instruktor: Katarzyna Ossowska. 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję