Zajęcia taneczne dla dzieci początkujących (7-12 lat)

Grupa taneczna dedykowana dzieciom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Poprzez zabawę poznają mini choreografie taneczne, rytmiczne melodie, pracują nad koordynacją ruchową oraz poczuciem rytmu. 

Poniedziałek i środa,  godz. 16:30 – 17:20.

 

Grupa taneczna „JUMPIKI” (taniec nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat).

Jumpiki – młodsza grupa reprezentacyjna przygotowująca się do turniejów tanecznych. Tancerki poznają choreografię w charakterze mieszanych stylów tanecznych. Jumpiki mają na swoim koncie liczne występy w Gminnym Ośrodku Kultury m.in. w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Mikołajkowych Klimatów, Gminnego Dnia Dziecka. W tym roku będziemy starać się zaprezentować nasze umiejętności podczas ogólnopolskich wydarzeń turniejowych.

Poniedziałek i środa, godz. 17:30 – 18:20.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

„JUMP” –  młodzieżowa grupa reprezentacyjna.

To najstarsza utworzona grupa dziecięca w Gminnym Ośrodku Kultury. Tancerki przygotowują się do debiutów turniejowych grupowych, a także w kategoriach solo oraz duet. Swoje doświadczanie sceniczne nabierały podczas występów w Gminnym Ośrodku Kultury. W zeszłym roku wybierały się na pierwszy turniej taneczny, jednak pandemia pokrzyżowała ich plany. Trzymamy mocno kciuki, by w tym sezonie zadebiutowały w ogólnopolskim wydarzeniu. Dotychczas dziewczyny zetknęły się z tańcem współczesnym, latynoamerykańskimi klimatami oraz stylem hip hop, który najbardziej przypadł im do gustu. 

Poniedziałek i środa godz.  18:30 – 19:20.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Grupa taneczna „MIX DANCE”

Mix Dance Solo – grupa szalonych, pozytywnie zakręconych kobietek, które pozazdrościły swoim pociechom tanecznych pląsów oraz występów na wielkiej scenie. Wśród zgiełku dnia codziennego mają w sobie siłę, pasję i chęci, by pokazać, że taniec jest dla wszystkich. Dzielnie trenują dwa razy w tygodniu, a zajęciom zawsze towarzyszy dobra zabawa z mnóstwem uśmiechu. To grupa wspaniałych znajomości – choć wszystkie są tak różne potrafią być razem, cudownie się bawić i tworzyć niesamowite show. Mają już za sobą występy w stylu country, afro, disco, hip-hop, rock&roll. 

Poniedziałek i środa, godz. 19:30 – 20:30.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję