OFERTA ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH GOK DYWITY

 

Regulamin zajęć stałych w Gminnym Ośrodku Kultury 2022

Karta Pełnoletniego Uczestnika GOK 2022_2023

Karta Niepełnoletniego Uczestnika GOK 2022_2023

HARMONOGRAM ZAJĘĆ GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W DYWITACH

Sezon artystyczny 2022/2023

PONIEDZIAŁEK

10:00-12:00  Teatr SENIORiTA Instruktor: Katarzyna Kropidłowska
13:00-16:00 Paleta- grupa malarska dla dorosłych (grupa 1) Instruktor: Joanna Kitkowska
16:30-17:20  Zajęcia taneczne dla dzieci początkujących (7-12 lat) Instruktor: Paulina Fedorowska
17:30-18:20  Zajęcia taneczne JUMPIKI Instruktor: Paulina Fedorowska
17:30-19:00  FotoGrafika (11-16) Instruktor: Anna Guz
18:30-19:20  Zajęcia taneczne JUMP Instruktor: Paulina Fedorowska
19:30-20:30 Zajęcia taneczne MIX DANCE Instruktor: Paulina Fedorowska

 

WTOREK

15:00-16:00 Robotyka dla dzieci (7-10 lat) Instruktor: Jacek Chmielewski
15:00-16:00 FotoGrafika (grupa 8-10) Instruktor: Anna Guz
16:30-20:00 Paleta- grupa malarska dla dorosłych (grupa 2) Instruktor: Joanna Kitkowska
17:00-19:30  Zespół wokalny CANTEMUS (Tuławki) Instruktor: Krzysztof Włodarski

 
 ŚRODA
 

10:00- 11:00 Odlotowe Szkraby- zajęcia dla rodziców z dziećmi (1-3 lata) Instruktor: Joanna Kitkowska
14:00-16:00  Studio piosenki- zajęcia wokalne Instruktor: Krzysztof Włodarski
     
     
     
     
     
     
     


 

16:30-20:30 Tkactwo (Izba Pamięci Marii Zientary- Malewskiej w Brąswałdzie)
16:30-17:20 Zajęcia taneczne dla dzieci początkujących ( 7-12 lat)
17:00-19:00 Robotyka zajęcia dla młodzieży (11-14 lat)
17:30-18:20 Zajęcia taneczne JUMPIKI
18:30-19:20 Zajęcia taneczne JUMP
19:30-20:30 Zajęcia taneczne MIX DANCE
17:00-20:00 Zajęcia ceramiczne dla osób dorosłych-ORZ w Gadach



 

Teatr SENIORiTA

10:000-12:00

 

 

Spotkania Odlotowych Szkrabów (zajęcia kreatywno – edukacyjne dla dzieci w wieku 1-3 latka wraz z opiekunem).

Poniedziałek, godz. 10:00 – 10:45  

Instruktor: Joanna Kitkowska.

 

 „Zaczarowany Ołówek” – grupa plastyczna dla ze szkoły podstawowej.

Czwartek:

  • grupa 1 – godz. 14:00-15:00.
  • grupa 2 – godz. 15:30 – 16:30

Instruktor: Joanna Kitkowska. 

 

 „Pracownia Młodych” grupa plastyczna dla grupy wiekowej 12 – 18 lat.

Czwartek, godz. 17:30 – 19:00

Instruktor: Joanna Kitkowska. 

 

Grupa plastyczna dla osób dorosłych „PALETA II.”

Wtorek, godz. 12:30 – 15:30.

Instruktor: Joanna Kitkowska.

 

Grupa plastyczna dla osób dorosłych „PALETA I.”

Wtorek, godz. 16:30 – 19:30

Instruktor: Joanna Kitkowska.

 

„Studio piosenki”dziecięce i młodzieżowe zajęcia wokalne.

Środa:

  • godz. 13:30-15:30 – grupa dziecięca,
  • godz. 16:00 – 18:00 – grupa młodzieżowa.

Instruktor: Krzysztof Włodarski.

 

Zajęcia instrumentalne – Tuławki

  • Pianino – zajęcia indywidualne

Poniedziałek, godz. 13:30 – 15:30

  • Gitara klasyczna – grupy zaawansowane

Poniedziałek, godz. 15:45 – 16:45

Instruktor: Krzysztof Włodarski.

 

Zespół Wokalny CANTEMUS (zespół spotyka się w Świetlicy Wiejskiej w Tuławkach).

Poniedziałek, godz. 17:00 – 19:30.

Dyrygent: Krzysztof Włodarski.

 

Zajęcia instrumentalne w GOK Dywity

Gitara klasyczna

Wtorek, GOK Dywity, sala muzyczna:

  • 13:30 – 14:30 – grupa początkująca (7 – 9 lat),
  • 14:45 – 15:45 – grupa średnio zaawansowana (8-10 lat, 2. rok gry),
  • 16:00 – 17:00 – grupa średnio zaawansowana (3. rok gry).

Instruktor: Krzysztof Włodarski

 

Gitara/pianino

Wtorek, godz. 17:15 – 18:00 (4. rok gry i wyżej).

Instruktor: Krzysztof Włodarski

 

Pianino

Czwartek:

  • 13:30 – 14:00 – gr.1
  • 14:15 – 14:45 – gr.2
  • 15:00 – 15:30 – gr.3

Instruktor: Krzysztof Włodarski

 

Zajęcia bębniarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów

Warsztaty edukacyjno-rozrywkowe. Tworzymy zespół i wspólnie w harmonii poznajemy świat rytmów. Uczestnicy mają okazję tworzyć muzykę wykorzystując oryginalne instrumenty, poznają historię ich powstania oraz zaznajamiają się z innymi kulturami.

Poniedziałek:

  • 17:00 – 17:45 – zajęcia dla dzieci,
  • 18:00 – 19:00 – zajęcia dla dorosłych, grupa średio zaawansowana,

Czwartek:

  • 16:30 – 17:15 – zajęcia dla dzieci,
  • 17: 45 – 18:30 – zajęcia dla młodzieży, dorosłych i seniorów,
  • 18:30 – 19:30 – grupa średio zaawansowana.

Instruktor: Łukasz Budziak

 

Muzykalna młodzież – zespół młodzieżowy –  to przestrzeń do wspólnego tworzenia muzyki, rozwijania pasji i uzewnętrznienia talentów wokalnych i instrumentalnych.

Poniedziałek, godz. 19:20 – 20:30.

Instruktor: Łukasz Budziak.

 

Otwarte sesje muzyczne (Jam session)

Środa – godz. 18:30 – 20:00.

Instruktor: Krzysztof Włodarski.

 

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków

Poniedziałek, godz. 17:15 – 18:00.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Zajęcia taneczne dla młodzieży

Środa, godz. 17:15 – 18:00.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

Grupa taneczna „JUMPIKI” (taniec nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat).

Poniedziałek i środa, godz. 16:15 – 17:00.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

JUMP – reprezentacjagrupa reprezentacyjna.

Poniedziałek i środa godz.  18:15 – 19:00.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Grupa taneczna „MIX DANCE” – grupa taneczna dla osób dorosłych.

Poniedziałek i środa, godz. 19:15 – 20:30.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

Aktywne poranki – zajęcia ruchowe dla seniorów.

Środa, godz. 11:00 – 12:00.

Instruktor: Katarzyna Ossowska.

 

Latino Seniorzajęcia ruchowo-taneczne dla Pań 50+”.

Zajęcia ruchowo-taneczne dla osób przeżywających drugą i trzecią młodość. Latino Senior to połączenie gimnastyki z elementami tańców latino – salsy i bachaty, czyli duża dawka pozytywnej energii.

Czwartek, godz. 16:15 – 17:15.

Instruktor: Katarzyna Ossowska.

 

Ladys Dance – zajęcia taneczne dla wszystkich Pań, które chcą poczuć się swobodnie na parkiecie tańcząc solo. Lady’s Dance to odkrywanie kobiecości w wielu wymiarach przez różne taneczne style – zmysłowy taniec brzucha, ognistą burleskę oraz energetyczne tańce latino takie jak salsa, bachata i kizomba – dlatego każda z Pań z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Czwartek, godz. 17:30 – 18:15.

Instruktor: Katarzyna Ossowska. 

 

Zajęcia fotoreporterskie – zajęcia dla młodzieży i seniorów

Wtorek:

  • godz. 11:00 – 12:00 – zajęcia dla seniorów,
  • godz. 17:00 – 18:00 – zajęcia dla młodzieży.

Instruktor: Anna Urbanik 

 

 Ośrodek Rzemiosł Zapomnianych w Gadach / filia GOK:

 

Czwartek

17:00-20:00 Pracownia Ceramiczna(grupa początkująca).

Instruktor: Joanna Zawadzka. 

 

Piątek

17:00 – 20:00 Pracownia Ceramiczna (grupa zaawansowana).

Instruktor: Joanna Zawadzka. 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję