Spotkania Odlotowych Szkrabów

Odlotowe Szkraby to zajęcia senso-plastyczne  z elementami muzyki, zabawy i czytania książek. Różnorodna forma zajęć pomaga odkryć dziecięce zainteresowania i talenty.

Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę aby dzieci w naturalny sposób odnalazły się w grupie. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lat z opiekunem.

Cele:

Poznawanie nowych form wyrazu i działań artystycznych, kształcenie umiejętności współdziałania w sytuacjach zabawowo-zadaniowych, rozwijanie sprawności ruchowej, przeżywanie radości i zadowolenia podczas zabaw.

Zajęcia wspierają:

Uwalnianie naturalnej ekspresji twórczej, samodzielności, poczucie satysfakcji z kreatywnego działania, elastyczne podejście do zmian w stale zmieniającym się świecie, poczucie wiary we własne możliwości, zainteresowanie czytelnictwem.

ŚRODA:

Godz. 10:00 – 11:00  

Instruktor: Joanna Kitkowska.

 

„Studio piosenki” zajęcia wokalne.

Środa, godz. 14:00 – 15:00, wiek 7-10 lat

 

Zajęcia taneczne dzieci początkujących

Nasza najmłodsza grupa taneczna dedykowana dzieciom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Poprzez zabawę poznają mini choreografie taneczne, rytmiczne melodie, pracują nad koordynacją ruchową oraz poczuciem rytmu. 

Poniedziałek i  środa,  godz. 16:30 – 17:20.

 

Grupa taneczna „JUMPIKI” (taniec nowoczesny dla dzieci w wieku 6-9 lat).

Jumpiki – młodsza grupa reprezentacyjna przygotowująca się do turniejów tanecznych. Tancerki poznają choreografię w charakterze mieszanych stylów tanecznych. Jumpiki mają na swoim koncie liczne występy w Gminnym Ośrodku Kultury m.in. w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Mikołajkowych Klimatów, Gminnego Dnia Dziecka. W tym roku będziemy starać się zaprezentować nasze umiejętności podczas ogólnopolskich wydarzeń turniejowych.

Poniedziałek i środa, godz. 17:30 – 18:20.

Instruktor: Karolina Spiel.

 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję