Spotkania Odlotowych Szkrabów

Odlotowe Szkraby to zajęcia senso-plastyczne  z elementami muzyki, zabawy i czytania książek. Różnorodna forma zajęć pomaga odkryć dziecięce zainteresowania i talenty.

Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę aby dzieci w naturalny sposób odnalazły się w grupie. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lat z opiekunem.

Cele:

Poznawanie nowych form wyrazu i działań artystycznych, kształcenie umiejętności współdziałania w sytuacjach zabawowo-zadaniowych, rozwijanie sprawności ruchowej, przeżywanie radości i zadowolenia podczas zabaw.

Zajęcia wspierają:

Uwalnianie naturalnej ekspresji twórczej, samodzielności, poczucie satysfakcji z kreatywnego działania, elastyczne podejście do zmian w stale zmieniającym się świecie, poczucie wiary we własne możliwości, zainteresowanie czytelnictwem.

Poniedziałek:

  • grupa 1 – godz. 10:00 – 10:45  
  • grupa 2 – godz. 12:00 – 12:45

Instruktor: Joanna Kitkowska.

 

„Studio piosenki” zajęcia wokalne.

Środa:

godz. 13:30-15:30 – grupa dziecięca.

 

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków

Roztańczone Przedszkolaki – nasza najmłodsza grupa taneczna dedykowana dzieciom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Poprzez zabawę poznają mini choreografie taneczne, rytmiczne melodie, pracują nad koordynacją ruchową oraz poczuciem rytmu. 

Poniedziałek, godz. 17:15 – 18:00.

Instruktor – Karoina Spiel.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję