Studio Piosenki: zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży.
Na zajęciach uczestnicy pod okiem instruktora rozwiną swój talent wokalny, poznają techniki poprawnej emisji głosu, opanują ruch sceniczny, oraz będą mieli możliwość oswojenia się z mikrofonem i występami na scenie. „Studio Piosenki” to doskonały warsztat dla przyszłych muzycznych gwiazd oraz super przygoda i świetna zabawa!

 

 

Studio Piosenki

Środa, godz. 14:00 – 16:00

Sala muzyczna GOK Dywity

 

 

 

 

 

Zespół Wokalny CANTEMUS

Wtorek, godz. 17:00 – 19:30

Świetlica Wiejska w Tuławkach

 

 

 

 
 

Instruktor: Krzysztof Włodarski

Indywidualne zajęcia gry na instrumentach:

perkusja, trąbka, pianino, gitara

Poniedziałek, od godz. 13:30

Sala muzyczna GOK Dywity

 

 

 

 

 

Chór dla osób dorosłych

Środa, godz. 10:00 – 12:00

Sala muzyczna GOK Dywity

 

Instruktor: Mateusz Sławiński

Mateusz Sławiński, muzyk, dyrygent orkiestr dętych i big bandów. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz adept sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Z zamiłowania organista, grający obecnie w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Jonkowie oraz kompozytor i aranżer, który wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie przy prowadzeniu zespołów dętych m.in. Orkiestry dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jonkowie. Swoje doświadczenie wiąże z pracą przed kontuarem organowym oraz współpracą w wieloma orkiestrami m.in. Akademicką Orkiestrą dętą Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, jak również Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu.

dce1e3

 

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję