Rekreacyjna Wycieczka Rowerowa RAJDywity 2

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników rowerów i edukacyjnej rekreacji do wzięcia udziału w drugiej edycji Rekreacyjnej Wycieczki Rowerowej RAJDywity 2. Spotykamy się za GOK-iem w Dywitach 16 czerwca, o 10:30. Przygotowana trasa ma ok. 18 km: Dywity (GOK) – Dągi – Różnowo – Dąbrówka Wielka – Tuławki – Gady – Dywity. Ok. 12:30 w miejscowości Gady – konkursy sprawnościowe, bufet i inne atrakcje. Zorganizowany powrót do Dywit ok.14:30. w trakcie wycieczki tradycyjnie będzie z nami przewodnik PTTK. Tempo jazdy dostosowane będzie dla całych rodzin. Udział oczywiście bezpłatny. Organizatorzy: Stowarzyszenie Aktywności Twórczej „MŁYN”, GOK Dywity, i Rowerowy Olsztyn.

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.