Udany, słoneczny Dzień Dziecka w Dywitach

W niedzielę odbył się w Gminie Dywity słoneczny i wyjątkowy Dzień Dziecka. Na scenie pojawiło się mnóstwo wspaniałych dziecięcych talentów: mini baletniczki Pani Karoliny Spiel – instruktorki tańca GOK, grupy cheerleaders, wokaliści ze Studia Pani Tatiany Krakowskiej i Studia Piosenki GOK (instruktor Krzysztof Włodarski), grupy taneczne „Jump!”, „Just Dance” i nasze roztańczone panie z grupy „Mix Dance” (instruktor Karolina Spiel), które sprowokowały pod sceną istnie bollywoodzkie szaleństwo. Animacje sceniczne poprowadzili aktorzy Teatru „Katarynka”. Gościem specjalnym pierwszej części występów były kultowe „Fasolki” z Panem Tik-Takiem” i Ciotką Klotką. Imprezę zakończył udany występ wokalistki Lanberry. Na stadionie dostępnych było mnóstwo dodatkowych atrakcji, sekcja cateringowa, zabawki, wielki park dmuchanych zabawek, tor samochodowy, chociaż mamy wrażenie, że największy szał wśród najmłodszych zrobił nasz zraszacz do trawników, który przyciągał maluchy równie mocno jak fontanna Di Trevi turystów w Rzymie;-) Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali z nami przy tej cudownej, acz wymagającej imprezie. Wszystkim Sponsorom, dzięki którym Dzień Dziecka, mógł uzyskać rozmach godny naszych małych Jubilatów!

Zobacz więcej

RajDywity 02

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Prowincja Bardów: Krzysztof Daukszewicz

W sobotę, 30 czerwca 2018r., na godzinę 19:00 zapraszamy do GOK Dywity na koncert Krzysztofa Daukszewicza – polskiego satyryka, muzyka, felietonisty. Jest to nasz finałowy koncert cyklu „Prowincja Bardów” w sezonie 2017/2018. Wejściówki w cenie 10 złotych dostępne są w Sekretariacie GOK przy ul.Olsztyńskiej 28, w godzinach 8:30-16:00, rezerwacje telefoniczne: 895120123.

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

RAJDywity – Rekreacyjna Wycieczka Rowerowa 2

To była wybitnie rowerowa sobota w gminie Dywity! Na starcie drugiej Rekreacyjnej Wycieczki Rowerowej RAJDywity stawiło się niemal 100 osób. Bardzo miłym widokiem była grupa, której znaczną większość stanowili najmłodsi rowerzyści oraz całe rodziny. Trasa wycieczki liczyła 22 km a prowadziła z Dywit przez Różnowo, Dąbrówkę Wielką i Tuławki.

czytaj dalej >
18 / 06 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.