Udany, słoneczny Dzień Dziecka w Dywitach

W niedzielę odbył się w Gminie Dywity słoneczny i wyjątkowy Dzień Dziecka. Na scenie pojawiło się mnóstwo wspaniałych dziecięcych talentów: mini baletniczki Pani Karoliny Spiel – instruktorki tańca GOK, grupy cheerleaders, wokaliści ze Studia Pani Tatiany Krakowskiej i Studia Piosenki GOK (instruktor Krzysztof Włodarski), grupy taneczne „Jump!”, „Just Dance” i nasze roztańczone panie z grupy „Mix Dance” (instruktor Karolina Spiel), które sprowokowały pod sceną istnie bollywoodzkie szaleństwo. Animacje sceniczne poprowadzili aktorzy Teatru „Katarynka”. Gościem specjalnym pierwszej części występów były kultowe „Fasolki” z Panem Tik-Takiem” i Ciotką Klotką. Imprezę zakończył udany występ wokalistki Lanberry. Na stadionie dostępnych było mnóstwo dodatkowych atrakcji, sekcja cateringowa, zabawki, wielki park dmuchanych zabawek, tor samochodowy, chociaż mamy wrażenie, że największy szał wśród najmłodszych zrobił nasz zraszacz do trawników, który przyciągał maluchy równie mocno jak fontanna Di Trevi turystów w Rzymie;-) Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali z nami przy tej cudownej, acz wymagającej imprezie. Wszystkim Sponsorom, dzięki którym Dzień Dziecka, mógł uzyskać rozmach godny naszych małych Jubilatów!

Zobacz więcej

Spektakl „Stara Wiosna” z Ireną Telesz-Burczyk i Grzegorzem Gromkiem

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na spektakl Teatru Nowego w Olsztynie, pt.: „STARA WIOSNA”,

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

II. Dywickie Wietrzenie Szafy już 26 października!

W piątek, 26.10.2018r.,  w godzinach 17:30-19:30, zapraszamy do GOK-u  Dziewczyny i Panie na II. edycję Dywickiego Wietrzenia Szafy.

czytaj dalej >
18 / 10 / 2018

Warsztat: Exploding box – scrapbooking!

EXPLODING BOX – to małe dzieło sztuki lub wyjątkowy, autorski album na zdjęcia i nie tylko. 19 października, na warsztatach w GOK-u możesz to cudo zrobić własnoręcznie i poznać podstawy scrapbookingu:

czytaj dalej >
09 / 10 / 2018

Zapisz się do newslettera
- informacje na bieżąco

PRZYDATNE LINKI

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.