Długo graliśmy z WOŚP w Gminie Dywity!

Wraz ze Sztabem WOŚP Olsztynrozpoczęliśmy orkiestrowe granie już w sobotę! 30 stycznia Wolontariuszki 34 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska „Antidotum” z Dywit” kwestowały na terenie Dywit, a na profilach Facebook GOK Dywity i WOŚP Olsztyn odbywały się prezentacje artystyczne, w których wzięły udział następujące grupy:
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Dywitach,  Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie, Grupy taneczne GOK Dywity, Zespół taneczny RaqsHayal (Studio Animacji Ruchowej RYTM Magdalena Faszcza).
Była też prezentacja wypału ceramicznego serca metodą „raku”, którego dokonali Piotr Choromański i Joanna Zawadzka.
Na Allegro Olsztyńskiego Sztabu trafiło około 40 przedmiotów przekazanych na aukcje dla WOŚP przez darczyńców z gminy Dywity:
Grupę „SpręcoBabki”, 15 Koło PZERiI w Dywitach, Dorotę Ćwil, Warmińskie Stowarzyszenie Kobiet Kieźlińskich, Edytę Maślankę Obora Sztuki, Urszulę Czernikiewicz, Joannę Kitkowską, Natalię Załęską-Pyć,
Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Rozwoju Obszarów Wiejskich WROTA, Annę Arciszewską, Kornelię Gorzkowską, Dominikę Kopczyńską, Annę Perłowską-Kurian FioMio. Makramą i Szydełkiem, Annę Aleksińską, Martynę Pieniek,  Aleksandrę Pieniek, ElizjumArt, Sebastiana Putowicza, Wypożyczalnię Busów Osobowych i Dostawczych z Dywit, Kamilę MichalskąTygiel Warmiński, Ninę Zawadzką, Piotra Choromańskiego.
 
Kwota uzyskana z licytacji przedmiotów od naszych lokalnych darczyńców wynosi 4696,50 zł!
W dniach 30-31 stycznia zebraliśmy w Gminie Dywity 11680,99 zł! Dziękujemy grupom: Morsy Dywity, Slow Jogging w Dywitach, Sołectwo Dywity, OSP Brąswałd.
OSP Kieźliny w dniu finału zebrało 9027,11zł! 
 31 stycznia w Wirtualnym Studio Partymaniaspotkała się grupa Stand-uperów: Tomek Kołecki, Paweł Chałupka, Bartosz Zalewski, Sebastian Rejent, Michał Kutek i Adam Van Bendler.
W spotkaniu z komikami można było uczestniczyć na platformie Zoom oraz kanale YouTube. Wydarzenie poprowadzili Arkadiusz Jaksa Jakszewicz i Maciej Brudzewski. Podczas tego wirtualnego spotkania do e-skarbonki wpłynęło 10, 022 zł! 
 
Na licytacji Allegro pojawiły się również dzięki mieszkańcom Dąbrówki Wielkiej- Radek Fortuna i Jerzemu Fortunie przejazdy z najważniejszymi kierowcami rajdowymi. Dzięki tej akcji udało się zebrać 16643zł.

Zaplanowane przejazdy na 21 lutego niestety ze względów bezpieczeństwa zostały przełożone na wiosnę. Organizator będzie kontaktował się z osobami, które wylicytowały przejazdy indywidualnie.

 
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Pamiętajcie, że za rok gramy dalej!
❤️ SIEMA!
 
 
 
 
 
Krzysztof Hołowczyc

 

Zbigniew Staniszewski
 

Marcin Kurp
 

Robert Kocik
 

Emil Konopiński
 

Krzysztof Bubik
 

 

DO TEJ PORY ZEBRALIŚMY

DZIAŁO SIĘ!

 

 
 
 
 

 

 

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję