Popremierowy spektakl Teatrzyku Słowa SENIORiTA

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów teatru i dla tych osób, które nie widziały jeszcze najnowszego spektaklu Teatrzyku Słowa SENIORiTA A w sercu ciągle maj…

Premiera spektaklu miała miejsce w czerwcu 2023 podczas Dywickich Spotkań Teatralnych. Wejściówki rozeszły się błyskawicznie, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że SENIORiTA ponownie zaprezentuje efekty swojej wielotygodniowej pracy.

Z radością zapraszamy Państwa 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18:00 na popremierowy spektakl, o którym tak piszą Teresa Wiśniewska i Stefan Szymański:

(…) Tym razem przygotowaliśmy wybrane scenki z Kabaretu Starszych Panów. Przygotowania były dla nas czasem wytężonej pracy. Inna forma, specyficzny tekst, kostiumy, śpiew i taniec, narzucały nam dodatkowe trudności. To już nie było tylko słowo i ruch sceniczny, który poznaliśmy wcześniej. Dołączyli nowi uczestnicy, powiększając skład grupy i wnieśli do zespołu nową energię, z czego się bardzo cieszymy. Wszystko, co piękne, wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Nie ominęły nas przypadki wynikające z różnych sytuacji życiowych jak wyjazdy, choroby, inne zajęcia, a często zwykłe zmęczenie. Jednak cóż to dla pełnych energii seniorów! Pokonywanie trudności mamy w genach!”.

Cały artykuł dostępny w najnowszym wydaniu Gazety Dywickiej (Numer 87)

http://www.gazetadywicka.eu/archiwum

 

Rezerwacja i odbiór bezpłatnych wejściówek: Sekretariat GOK Dywity

89 512 01 23

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję