Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Akcja „Jestem z Tobą”

„Jestem z Tobą” to inicjatywa dzielenia się z innymi radością, nadzieją, dobrym słowem i gestem. Zbliża się Boże Narodzenie, a to nieodmiennie czas miłości oraz nadziei i bez względu na obecne utrudnienia powinniśmy pamiętać o osobach samotnych i chorych.

 

Proponujemy Wam udział w akcji i przekazanie troszkę ciepła i miłych słów w postaci kartki świątecznej lub innego możliwie jak najbardziej spersonalizowanego drobiazgu świątecznego dla podopiecznych DPS w Różnowie oraz osób samotnych, chorych, wykluczonych społecznie z Gminy Dywity, które z powodu panującej sytuacji są odizolowane i samotne.

 

Spraw uśmiech innym.

Przyjdź do GOK w Dywitach odbierz pakiet materiałów na kartkę. Przygotuj kartki w domu wedle własnego pomysłu lub załączonego instruktażu. Jeśli chcesz dołącz od siebie drobiazg w postaci własnoręcznie upieczonych pierników, listu, rysunku, czy ozdobę świąteczną. Podpisz się, jeśli chcesz. W ten sposób sprawisz jeszcze większą radość obdarowanej osobie. Zapakowane kartki z innymi elementami pozostaw w korytarzu GOK w Dywitach.

Akcję rozpoczynamy 18 listopada 2020 roku.

Na prace czekamy do 1 grudnia 2020roku.

Czekamy na Was.

Pamiętajcie, aby przestrzegać bieżących zasad sanitarnych. Róbcie zdjęcia oraz filmiki i dzielcie się z nami swoimi pracami.

 

Pomysłodawca i fundator – Fundacja dla dzieci i młodzieży Kółko Graniaste

Organizator- GOK w Dywitach

Partner – DPS w Różnowie

Realizacja – wyjątkowi mieszkańcy Gminy Dywity i okolic.

 

Powrót

Aktualności

Kontakt

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach.
Realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję