Gmina Dywity i GOK Dywity zapraszają serdecznie wszystkich

na Dywicki Jarmark Świąteczny!

 Sobota 18 grudnia, dywickia Stodoła i w sala konferencyjna UG Dywity.

 
Pyszny Jarmark Produktów Żywnościowych (z miodami, wędlinami, rybami, chlebem, miodem, jajami, nabiałem, serami i innymi przysmakami) odbędzie się na targowisku wiejskim w Stodole w godz. od 8:00 do 12:30. Dodatkowo przy Stodole będzie można kupić choinki, a wśród klientów rozlosujemy też kilka darmowych drzewek.
Z kolei w godz. od 8:00 do 13:00 Salę konferencyjną Urzędu Gminy wypełnią barwne stoiska rękodzielnicze, gdzie podczas Kiermaszu Rękodzieła będzie okazja do zakupu niebanalnych prezentów świątecznych od naszych lokalny twórców wspaniałego rękodzieła.
 
Jarmark odwiedzi także Mikołaj z cukierkami od Sołectwa Dywity.
Dodatkowo ze stoiskiem informacyjnym wystawi się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach, na którym będziecie mogli wesprzeć naszych braci mniejszych, czy dowiedzieć się więcej o adopcji psiaków.

 

JARMARK RĘKODZIEŁA

 
 
Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję