Kilkaset osób pojawiło się na płycie Stadionu w Dywitach w ubiegłą niedzielę, aby uroczyście świętować Dzień Dziecka. Pomimo psotnej pogody, dzieci i młodzież oraz całe rodzinki, bawili się na olbrzymim, dmuchańcowym placu zabaw. Maluszki chętnie korzystały z kącika animacyjnego Kapitanki Ani Zimowskiej i jej ekipy oraz kreatywnego stanowiska Biblioteki w Dywitach. Piękną i edukacyjną atrakcją było Mobilne Planetarium Radia Zet Gold. Była fotobudka Dr Selfie oraz smaczna kawka z Coffee Station.  Był kącik gastronomiczny i festynowe balony.

Na płycie boiska szaleli również tajemniczy Różowy Królik i jego kumpel Krokodyl.

Scena to odrębna sztafeta wydarzeń. Imprezę rozpoczęła uroczyście Orkiestra Smyczkowa Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, Wystąpiło mnóstwo utalentowanych artystów z naszej gminy: cheerleaderki, baletniczki, dzieciaki z GOK-u i lokalnych szkół. Gościnnie wystąpili mali wokaliści z Zespołu Placówek Edukacyjnych z Olsztyna. Gwiazdami imprezy byli: brawurowy, kolorowy, wdzięczny i niesamowity wokalnie zespół „Szalone Małolaty” z Elbląga, „Ritmo Flamenco” a także gość specjalny: Monika Lewczuk, która jeszcze długo po imprezie rozdawała autografy swoim fanom. Barwy i uśmiechu dodała imprezie nasza Pani Konferansjer: Dominika Radaszewska, czyli słynna nie tylko w dziecięcych kręgach Domifika:-)

Imprezę zorganizowali: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, Gmina Dywity przy nieocenionym wsparciu Sponsorów i Wolontariuszy!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję