Ferie zimowe z Mikołajem Kopernikiem

w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach

Senat RP przyjął jednogłośnie uchwałę ustanawiającą 2023 Rokiem Mikołaja Kopernika. Datę powiązano z rocznicą pięćset pięćdziesiątych urodzin i czterysta osiemdziesiątą rocznicą śmierci Mikołaja Kopernika.

W tym roku półkolonie zimowe organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach będą tematycznie powiązane z postacią Mikołaja Kopernika. Do udziału w półkoloniach zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

W ramach półkolonii zimowych zapewniamy zajęcia artystyczne, spacery, gry i zabawy terenowe. Na zakończenie półkolonii 03.02.2023r. przewidziana jest wycieczka do Torunia. W planie wycieczki jest zwiedzanie: Domu Kopernika, Katedry Świętojańskiej, Kaplica Kopernikowskiej oraz  Planetarium wraz z przewodnikiem. W tym dniu dla dzieci wykupiony zostanie obiad w Toruniu, rodzice są zobowiązani do zapewnienia dziecku prowiantu na drogę.

 

TERMIN:
30.01.2023r. – 03.02.2023r.
Godz. 08:00 – 15.30
(15:30 – 16.00 – odbiór dzieci przez rodziców/opiekunów).

Wiek uczestników: 7-12 lat
Odpłatność – 316 zł/os. W cenie: 2 posiłki (drugie śniadanie i obiad) oraz koszty wycieczki do Torunia (bilety wstępu i obiad).

 

Zgłoszenia:
Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej uczestnika do sekretariatu GOK lub skanu karty na adres: sekretariat@gokdywity.eu (zgłoszenia wysłane na inne adresy e-mail nie będą brane pod uwagę).
 Pełne zgłoszenie = dostarczenie karty uczestnika oraz wniesienie opłaty do dnia 18.01.2023r.

Nie prowadzimy telefonicznej rezerwacji miejsc.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń informacje o przyjęciu dziecka nastąpią drogą e-mail.

Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty, wymagający pisemnego wypełnienia Karty zgłoszenia uczestnika

POBIERZ: Karta_Uczestnika-Ferie2023

Regulamin Ferii: Regulamin Ferie zimowe z Mikołajem Kopernikiem

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję