Drodzy Czytelnicy! 

Za nami lato – czas wolny od szkoły i związanych z nią obowiązków – oczywiście tylko dla najmłodszych. Nadeszła jesień, a wraz z nią nowy rok kulturalny w Gminnym Ośrodku Kultury, ale oczywiście nie jest to jedyna aktywność w naszej gminie!
Lato z GOK-iem upłynęło pod znakiem wielu projektów terenowych – między innymi plastycznych, żeglarskich, a nawet cyrkowych, które na dobre zagościły w sali widowiskowej. A co oprócz tego znaleźć można w ofercie naszej placówki? O tym w numerze!
Nowy numer Gazety Dywickiej to również ciekawe rozmowy – tym razem porozmawialiśmy z Ewą Romanowską, dyrektorką Szkoły Podstawowej w Dywitach, oraz z Magdaleną Kozakiewicz – niezwykle utalentowaną śpiewaczką operową z Dywit.
Mistrzostwa wędkarskie, konkurs o Garniec Kłobuka, obóz siatkarski, wymiana młodzieży z Ukrainy, Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, „Wielka Brąswałdzka Księga Miejsc, Których Nie Ma” – to tylko część tematów, które poruszamy w aktualnym numerze Gazety, ale przede wszystkim tematy te są dowodem na to, że Gmina Dywity ma się świetnie, a nawet wypada powiedzieć więcej – Gmina Dywity wciąż prężnie się rozwija! Zapraszamy do lektury! Redakcja

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję