Drodzy Czytelnicy!

Piękna, majowa pogoda zachęca nas wszystkich do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Widać to po pierwszej wycieczce rowerowej w ramach akcji RAJDywity, w której wzięło udział aż 130 osób! W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne eskapady i poznawanie urokliwych miejsc gminy Dywity.
Zachęcamy również Naszych Czytelników do rozwijania swoich zainteresowań i realizacji pasji. Za przykład niech posłużą nam młodzi, ale i trochę starsi, mieszkańcy Gminy, którzy z sukcesami biorą udział w licznych konkursach, turniejach i zawodach sportowych oraz w ramach wolontariatu pomagają innym. Miłośnicy kultury również nie będą zawiedzeni. Spotkania teatralne z „Teatrem przy stoliku”, wernisaże oraz cykliczne koncerty „Prowincja Bardów” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
W wolnych chwilach zachęcamy także do przeczytania naszych stałych rubryk. W nich sylwetkę przedwojennego brąswałdzkiego proboszcza Alojzego Moritza w swoim historycznym cyklu przybliża nam Henryk Mondroch, zaś Łukasz Ruch „po naszamu” opowiada o jedzeniu na Warmii i o związanych z tym perypetiach Huberta, Hildki i Warszazioczki.
Redakcja

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję