Drodzy Czytelnicy!

Dzieci i młodzież cieszą się z rozpoczętych wakacji, dorośli na urlopach korzystają z pięknej, słonecznej pogody. Rozpoczął się dla wszystkich długo wyczekiwany czas odpoczynku. Takie chwile to także dobry moment na podsumowania. A jest co, gdyż w Gminie Dywity odbywa się wiele interesujących wydarzeń: lokalne festyny, konkursy, różnorodne projekty, działania animacyjne i teatralne oraz informacje sportowe.
Tradycję, kulturę i historię naszej małej ojczyzny przybliżają nam – warmińska gadka oraz kolejny artykuł z cyklu „Tropem Warmińskiej Przygody”. Do poznawania lokalnych atrakcji zachęcają również organizatorzy rowerowych rajdów. Utalentowana młodzież z naszych gminnych szkół uczestniczy w wielu konkursach i warsztatach, rozwijając swoje umiejętności, co jest dostrzegane i nagradzane przez lokalne organizacje pozarządowe. Nie obca jest młodym ludziom również szczytna idea wolontariatu.
Już niedługo czekają na nas dwa ciekawe spotkania z lokalną tradycją – Konkurs „O Garniec Kłobuka” i „Kiermas Warmiński”, na które naszych Czytelników serdecznie zapraszamy.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję