Piosenkarka Lanberry i kulowy Zespół wokalno-taneczny „Fasolki” to główne gwiazdy Dnia Dziecka.

W niedzielę, 10 czerwca 2018r., na Stadionie w Dywitach, o godzinie 13:00 rozpocznie się doroczny Gminny Dzień Dziecka w Gminie Dywity! Jak co roku Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji, które wciągną w dobrą zabawę zarówno dzieci jak też całe rodziny. Na murawie Stadionu w Dywitach wyrośnie park ogromnych dmuchanych zabawek, zamków i zjeżdżalni. Będzie mała gastronomia, Koło Fortuny i stoisko z zabawkami. Obok sceny zainstaluje się Stacyjka Animacyjna Teatru Katarynka proponując atrakcyjne gry i zabawy dla najmłodszych uczestników. Na scenie wystąpią: Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej, grupy taneczne GOK: „Smerfiki”, „Jump” i „Just Dance”, Teatr Katarynka z widowiskiem muzyczno-animacyjnym, gminne grupy Cheerleaders i Studio Piosenki GOK. Dziecięcą gwiazdą imprezy, która poruszy również niejednego dorosłego będzie kultowy Zespół Wokalno-Taneczny „FASOLKI” z Warszawy z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem!
Punktem kulminacyjnym Gminnego Dnia dziecka będzie występ znanej piosenkarki Lanberry!

Swój akces w organizacji Dnia Dziecka zgłosił również Aeroklub Warmińsko-Mazurski, który uświetni nasze świętowaniem przelotem samolotu oraz stoiskiem z atrakcjami stacjonarnymi. Będzie też Fotobudka.
Dołączają również do nas jak co roku lokalni sponsorzy.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Dywity oraz GOK Dywity.

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję