PRZYGODA Z PRZYRODĄ

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Dywity do udziału w Konkursie Plastycznym.

Celem Konkursu jest rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży, promowanie i wspieranie talentów oraz wykorzystanie potencjału i zasobów lokalnej kultury, podkreślenie walorów przyrodniczych Warmii jako lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Krajobraz i przyroda Warmii to nasze dziedzictwo kulturowe, zauważmy ich piękno. Przyroda niech będzie inspiracją do tworzenia własnych obrazów.

Zachęcamy do eksperymentowania z tematami, materiałami, fakturami, technikami. Zadanie zakłada samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej warmińską przyrodą, może to być praca realistyczna lub tylko sięgająca do bogactwa form, kolorów i faktur w przyrodzie. Może to być ilustracja lub komiks przedstawiający przygody ludzi w świecie warmińskiej przyrody. Na Wasze prace czekamy w Gminnym Ośrodku Kultury do 13 czerwca 2023r. do god­ziny 15:00.

Czas trwania konkursu: 15.05.2023r. – 25.06.2023r.

DO POBRANIA:

Regulamin_Gminnego_Konkursu_Plastycznego_2023

Karta zgłoszenia_Gminny_Konkurs_Plastyczny_2023

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję