„Gry i zabawy z innego pokolenia – opowieści ilustrowane”

Nie od dziś wiadomo, że „kiedyś dzieci bawiły się inaczej niż dzisiaj”. Były zabawy w „czterech pancernych” gra w gumę, szycie ubranek dla lalek.

Poprzez konkurs „Opowieści ilustrowane – gry i zabawy z innego pokolenia” zachęcamy do wysłuchania zapisania i zilustrowania opowieści osoby z innej generacji: wnuków, dziadków, dzieci, rodziców. Tematem tego konkursu są zabawy różnych pokoleń, czyli jak bawili się nasi dziadkowie, rodzice i jak bawią się nasze dzieci lub wnuki, w jaki sposób spędzają wolny czas. Należy wykonać ilustrację na podstawie wywiadu (zapisanej rozmowy). Zapis wywiadu należy dołączyć do pracy plastycznej. Zachęcamy, aby dołączyć również dokładny opis gry lub zabawy, która szczególnie się wam spodobała. Wybrane opisy zamieścimy w folderze wystawy pokonkursowej. Zachęcamy do eksperymentowania z technikami i materiałami. Czas trwania konkursu: 01.03.2024r. – 31.05.2024r. Ostateczny termin dostarczenia prac do organizatora: 29.04.2024r.

 

 

DO POBRANIA:

Regulamin_Gminnego_Konkursu_Plastycznego_2023

Karta zgłoszenia_Gminny_Konkurs_Plastyczny_2021

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję