W piątek 10 czerwca w bibliotece w Dywitach odbyła się niecodzienna noc. Od godziny 18.00, w pomieszczeniach bibliotecznych królował taniec współczesny i muzyka.
Zajęcia rozpoczęły się dyskusją na temat – co to w ogóle jest taniec – oraz historii i rodzajów tańca. Po ożywionej dyskusji dzieci ćwiczyły skomplikowane figury taneczne pod okiem p.Moniki z Grupy „Pryzmat”, która pokazała im również podstawowe zasady teatru tańca. Następnie uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, aby zregenerować siły. Po zasłużonej przerwie dzieci wykorzystując zdobyte już umiejętności ćwiczyły układ choreograficzny, który na koniec spotkania został przedstawiony rodzicom. Występ tancerzy został nagrodzony wielkimi brawami. Czas spotkania minął niespodziewanie szybko i dzieci pełne wrażeń, trochę zmęczone, ale uśmiechnięte wróciły z rodzicami do domów.

IMG_1036 IMG_1143

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję