15 lat „Gazety Dywickiej”

Dwumiesięcznik społeczno-kulturalny „Gazeta Dywicka” wydawany od połowy 2004 roku przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach. W tym roku mija właśnie 15-lecie jego istnienia na rynku prasowym. Uroczysty jubileusz miał miejsce 21 listopada w GOK-u.

Niezwykłym atutem „Gazety Dywickiej” jest fakt, iż redakcja i szeroka rzesza jej współpracowników: przedstawicieli organizacji pozarządowych, nauczycieli, twórców i animatorów kultury, działa w stu procentach społecznie. Autorzy związani z gminą, a w szerszym kontekście z Warmią, na łamach Gazety prezentują reportaże historyczne, felietony, gadki warmińskie a także opisy działań związanych z animacją społeczną, edukacją, ochroną dziedzictwa kulturowego czy życiem gminy Dywity.
„Gazeta Dywicka” zmieniała się na przestrzeni tych 15 lat, ale wciąż pozostał jej społeczny i niezależny charakter, gdyż jej forma i przekaz zależą od osób zaangażowanych w proces jej tworzenia. Redakcja ze swojej strony dziękuje wszystkim osobom przesyłającym artykuły i zdjęcia oraz zaprasza chętne osoby do aktywnego włączania się we współpracę.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję