„KOBIECE IMPRESJE”

XII POWIATOWY PRZEGLĄD SZTUKI NIEPROFESJONALNEJ KOBIET

Jak co roku zapraszamy wszystkie Panie z Powiatu Olsztyńskiego, których pasją jest malarstwo do udziału w Przeglądzie. Jesteśmy bardzo ciekawi co tworzycie, jakich używacie technik, skąd czerpiecie natchnienie.

 

Mimo, że nie mogłyśmy spotkać się na żywo w zeszłym roku, w przeglądzie wzięło udział 60 osób i zaprezentowano 105 obrazów. Wystawa on-line cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlatego współorganizator, Starostwo Powiatowe w Olsztynie, zaproponował rozszerzenie formuły przeglądu i pokazanie nagrodzonych prac w Galerii Synagoga w Barczewie, a może i w innych miejscach promujących kulturę naszego regionu.

 

Drogie malarki, wasza pasja, pomysłowość, talent oraz aktywność jest doceniana i zaraża innych. Nasza siła tkwi w różnorodności, każdy jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny i pięknie jest to zobaczyć na tej wystawie Przeglądu „Kobiece Impresje”.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, Gmina Dywity i Starostwo Powiatowe w Olsztynie zapraszają do udziału w Przeglądzie.

 

Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać ze strony gokdywity.eu, na Wasze prace czekamy w dniach 02-12.08.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach, codziennie w godz. 8:00-16:00, inne godziny trzeba ustalać telefonicznie: 895120123.

REGULAMIN XI KOBIECE IMPRESJE 2021

KARTA ZGŁOSZENIA KOBIECE IMPRESJE 2021 nowa

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję