GOK zaprasza osoby dorosłe, chcące pogłębić swoje umiejętności w zakresie obsługi komputera oraz różnych urządzeń i programów multimedialnych na zajęcia, w każdy wtorek w Pracowni Komputerowej na parterze budynku ośrodka kultury.

Grupa początkująca –  godzina 12.30

Grupa zaawansowana – godzina 9.00.

Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez komputera czy Internetu. W skali kraju  aż 13 milionów osób, spośród których 10 milionów stanowią osoby po 50-tym roku życia nie potrafi posługiwać się nowymi technologiami. Skutkuje to poszerzaniem się nierówności społecznych. Nabycie umiejętności w zakresie obsługi komputera i Internetu staje się więc warunkiem koniecznym do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, zawodowym i kulturalnym. Bycie za pan brat z internetem czy komputerem to też radość tworzenia chociażby cyfrowych fotografii, pamiątek rodzinnych, poszukiwania na portalach społecznościowych dawnych znajomych, łatwość załatwiania spraw w urzędach, obsługa bankowości elektronicznej, poczty itp..  W trakcie zajęć chcemy wspierać naszych uczestników w pozyskiwaniu  wiedzy praktycznej ale także znajdowania przyjemności z ułatwień jakie daje człowiekowi cyfrowy świat.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję