Wraz z końcem maja zakończył się w GOK Dywity sezon artystyczny 2019/2020. „Letnie Wrota”, podsumowujące kulturalną działalność ośrodka, to wielkie święto uczestników naszych zajęć. Podczas wydarzenia prezentują się wszystkie grupy twórcze – dla niektórych uczestników jest to sceniczny debiut, inni są już z nami od wielu lat.

Pierwszy raz nie mogliśmy spotkać się na żywo, w naszej Sali widowiskowej, aby podziwiać występy grup tanecznych, muzycznych, oglądać prace plastyczne i malarskie dzieci oraz grupy malarek działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach. Ale nie zapomnieliśmy o naszych uczestnikach! Zespół GOK zorganizował wirtualne „Letnie Wrota” – nagraliśmy film, w którym dziękujemy za wspólną podróż kulturalną i wspólne tworzenie. Tym razem to nasi instruktorzy wystąpili dla Was. Film można obejrzeć na naszym profilu facebookowym oraz stronie www.gokdywity.eu.

Nie byłoby zakończenia bez upominków dla wszystkich odwiedzających nasz dom kultury. W 47 grupach twórczych mamy 324 uczestników! I tyle paczek rozwieźliśmy po terenie gminy Dywity, żeby nasi mali i duzi tancerze, gitarzyści, bębniarze, rękodzielnicy, malarki i aktorzy otrzymali tradycyjne dyplomy i prezenty. W fotogalerii możecie zobaczyć, jak uczestnicy prezentują otrzymane od nas bawełniane torby i podkładki pod kubek. Dziękujemy, że byliście z nami przez ten rok i mamy nadzieję, że widzimy się na zajęciach jesienią!

Tekst: Zespół GOK Dywity

 

Letnie Wrota – część I

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję