Muzyczną gwiazdą XXIII Kiermasu Warmińskiego w Brąswałdzie będzie Zespół „Łzy”

Koncert zespołu Łzy to półtorej godziny zabawy w rytmie samych przebojów (Agnieszka, Agnieszka 2.0, Narcyz, Oczy szeroko zamknięte, Niebieska sukienka, Na parapecie itd…), granych na żywo.
To nie tylko muzyka, ale i wspaniałe widowisko, to świetna zabawa dla młodych ludzi, oraz sentymentalna podróż dla osób, które wychowały się przy muzyce zespoły Łzy.
Zespół Łzy gra w odmłodzonym składzie na czele z liderem, założycielem zespołu oraz autorem praktycznie wszystkich przebojów zespołu – Adamem Konkolem.
Do składu dołączyła również ogromnie utalentowana, piękna wokalistka Paulina Titkin, która dzięki barwie głosu do złudzenia przypominającej barwę Anny Wyszkoni, sprawia, że Łzy na koncercie brzmią tak samo, jak 20 lat temu.
Zespół Łzy w nowym składzie wydał piosenkę Agnieszka 2.0 – Była mroźna zima, która na youtube ma już prawie 6 milionów odtworzeń, ludzie pokochali nową wokalistkę, o czym świadczą tysiące pozytywnych komentarzy.

 

 

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję