Marcin K. Jany & Zibi gorąco zapraszają na wyjątkowy koncert muzyki z różnych stron świata.

24 lutego o godz. 18:00 w sali GOK Dywity

 

Marcin i Zibi będą Was wzruszać pięknymi melodiami, kojącymi balladami, a dzięki rytmom samby i ognistego flamenco stworzą taneczny klimat.
Miłośnicy wirtuozerii gitarowej i pasjonaci perkusyjnych rytmów – przybywajcie!

Marcin Jany Kowalski

Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatów, prowadzonych przez mistrzów gitary.
Za czasów studenckich z plecakiem i gitarą wybrał się z Olsztyna autostopem na lekcje gry flamenco… do Andaluzji. Kocha dobre brzmienia i rytmy, ma ucho do pięknych melodii. Komponuje i ochoczo korzysta z efektów brzmieniowych, wplatając do swych utworów nuty improwizowane i lekko orientalne. Za pomocą gitar opowiada niezwykłe historie, malując wielobarwne obrazy.

Zbigniew Zibi Nurzyński

Miłośnik rytmicznych improwizacji, posługujący się różnymi instrumentami (bębny, cajon, perkusjonalia, wavedrum, przedmioty użytkowe).
Zgłębiając tajniki instrumentu wavedrum, tworzy często nieoczywiste połączenia rytmiczne i brzmieniowe z różnymi formami ekspresji (np. śpiew, taniec, teatr) zapraszając słuchaczy w podróż kosmiczną, ponadwymiarową, mistyczną.
Autor muzycznego projektu Vibraboom Projekt, członek zespołu Spirit Tree, organizator Ustawek Bębniarskich.

 

 

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję