W naszym Ośrodku luty jest miesiącem miłości.  Któż z nas nie czytał wierszy o miłości…?! Któż z nas choć jednego nie stworzył…?!

 

Kiedyś pisane do pierwszych szkolnych sympatii, a dziś ulubione tomiki czytane przy kominku z kubkiem herbaty w dłoni.  Miłość w poezji ma bardzo różne oblicza. Chcielibyśmy zachęcić Was do podzielenia się z nami Waszymi autorskimi utworami albo ulubionymi  wierszami innych poetów.

 

Wspaniale byłoby otrzymać od Was kilka pięknych słów skreślonych…własnoręcznie! Zostawmy klawiatury komputerów i telefony, przypomnijmy sobie jak przyjemnie jest słyszeć dźwięk stalówki przesuwanej po papierze!

 

Dlatego zapraszamy wszystkich, małych i dużych, do udziału w akcji MIŁOŚNIK! Przepisz ręcznie fragment ulubionego wiersza lub swój własny i przynieś do naszego Ośrodka. My zbierzemy wszystkie Wasze przepisy na miłość i oddamy Wam w formie MIŁOŚNIKA!

 

Regulamin i karta udziału do pobrania Regulamin i karta udziału Miłośnik

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję