Za oknem jesień. Taka stuprocentowa z deszczem, wiatrem, liśćmi, które spadają, nie zdążywszy nabrać czerwonego koloru. Jednak na mapie społecznych działań w gminie Dywity wiosna trwa nieprzerwanie. Liderzy, animatorzy, nauczyciele, samorządowcy realizują przeogromną liczbę wyjątkowych działań. Młodzi artyści ze szkoły w Dywitach odmalowują świat za pomocą cyfrowej fotografii. Artystki z grup plastycznych GOK łapią jesienne krajobrazy w ramy obrazów malowanych na plenerach. Dzieci ze szkoły w Bukwałdzie analizują ze swadą menu dawnych Warmiaków, biorąc również czynny udział w 14. Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki.

Wracamy wspomnieniami do wakacji. W Ługwałdzie tradycyjnie obchodzono Święto Dzwonu. W Słupach sołectwo zaprosiło mieszkańców do wspólnej zabawy. Ala Potasznik znów wprawiła nas w zachwyt, zostając wicemistrzynią Europy. A aktualnie – obchodziliśmy wyjątkowe święto XXX-lecia Szkoły w Dywitach, której serdecznie tego radosnego jubileuszu w imieniu Redakcji „Gazety Dywickiej” i jej Czytelników gratulujemy!

Zapraszamy do pobrania aktualnego numeru Gazety Dywickiej!

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję