Czy w słońcu czy w deszczu, w południe czy wieczorem w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach – piosenka francuska jest najpiękniejsza na świecie! Za nami magiczny wieczór z koncertem Nad dachami Paryża.

W sobotni wieczór sala widowiskowa naszego Gminnego Ośrodka Kultury wypełniała się po brzegi – wszystkie bilety na kolejne artystyczne wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. Kilka minut po godzinie 18:00 na scenie pojawiła się trójka artystów: Beata Marczewska, Tomasz Pala, Michał Opeldus. Marczewska śpiewała, Pala zagrał na pianinie, a Opeldus na akordeonie – to wystarczyło, by zaczarować dywicką publiczność.

Wokalistka związana z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu nie tylko przepięknie zaśpiewała standardy francuskiej piosenki, ale także odnalazła na sali Milorda, który chętnie z nią zatańczył. Nie obyło się również bez wspólnego śpiewania, chwil wzruszeń, czy kołysania się w rytm nieśmiertelnych przebojów. Muzycy dali popis swoich umiejętności niejednokrotnie zostając sam na sam z publicznością, czy grając piękne solówki.

Po koncercie publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco, licznymi pochwałami i podziękowaniami. Ten wieczór na pewno na długo zapadnie w pamięci mieszkańcom Dywit oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury – w końcu niecodziennie mamy okazję przenieść się nad dachy Paryża.

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję