Zapraszamy młodzież od 12 roku życia do udziału  w pieszej wycieczce z Dywit do Brąswałdu  wokół Jeziora Karaśnik!

 

Plan wycieczki jest owocem pracy kreatywnej młodzieży. Nadszedł czas, aby plan wdrożyć w życie.

15 maja (w niedzielę) o godz. 09:00 spotkamy się w GOK Dywity, po czym odwiedzimy Kościół Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Dywitach, następnie udamy się na Lotnisko Sterowców, po czym ruszymy w drogę wokół Jeziora Karaśnik, którą dojdziemy do Brąswałdu.

Czeka nas około pięciu godzin pieszej wędrówki, dlatego warto dobrze się na tę podróż przygotować. Zapakujcie w plecak kanapki, owoce, wodę, słodki batonik lub ciastko, płaszczyk przeciwdeszczowy, chusteczki higieniczne. Załóżcie wygodne ubrania i sprawdzone, wygodne buty. Nie zapomnijcie o nakryciu głowy.

Wycieczce będzie przewodził Kazimierz Kisielew, dzięki któremu czas podczas wędrówki będzie wypełniony wieloma ciekawostkami historycznymi. Po odwiedzeniu wszystkich punktów na mapie tej wycieczki dotrzemy na polanę przy Stanicy Kajakowej w Brąswałdzie, gdzie dzięki uprzejmości mieszkańców i gospodarzy tej miejscowości, będziemy mogli odpocząć po długiej trasie i zjeść kiełbaskę z ogniska.

Planowane zakończenie między godz. 16:00 a 17:00.

Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału w wycieczce: GOK Dywity, tel. 722 374 888.

Rodziców młodzieży od 12 do 18 roku życia prosimy o dostarczenie pisemnej zgody na udział dziecka w wycieczce (zgoda może zostać dostarczona w dniu wycieczki).

PLIK DO POBRANIA: Zgoda na udział w wycieczce

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję