Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wystawie prezentującej dorobek twórczy 30 malarek nieprofesjonalnych związanych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dywitach. Grupa Plastyczna paleta istnieje już od 15 lat. Mamy nadzieję, że obcowanie z ponad 70 obrazami wykonanymi techniką oleju, pasteli, akrylu, akwareli, rysunku… Dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Wernisaż wystawy odbędzie się 8 marca 2019r. o godzinie 18:00 w  Sali Widowiskowej GOK . Rozpocznie go Koncert piosenek Édith Piaf, w wykonaniu olsztyńskiej aktorki Wiesławy Szymańskiej-Niemaszek.

Na wernisaż obwiązują wejściówki do nabycia w sekretariacie GOK. Wystawę można oglądać do 8 kwietnia przed przybyciem na wystawę proszę upewnić się że w tym czasie nie ma zajęć na Sali Widowiskowej,  tel. 895120123.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję