W ubiegłą sobotę filia Gminnego Ośrodka Kultury w Gadach gościła wielu miłośników rękodzieła. Przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów – każdy z nich cieszył się ogromną popularnością wśród uczestników.

Instruktorka GOK-u, Joanna Kitkowska, poprowadziła warsztaty dla najmłodszych, na których powstawały Mikołaje robione z….najzwyklejszych pędzli malarskich. Joanna Stępkowska-Kuchta zaprosiła uczestników na warsztaty przepięknie zdobionych kart w technice scrapbooking. Wielkie emocje wzbudziło stoisko Anety Jabłońskiej-Wiącek, która zapoznała nas z wyjątkową techniką naturalistycznego zdobienia bombek na bazie stworzonej z żywego mchu. Instruktorka GOK-u, Jadwiga Orzołek, zaproponowała warsztaty tworzenia wiszących wianków i serc ozdobionych świątecznymi bibelotami. Grażyna Borys zaraziła wszystkich pasją i pięknem ozdób wykonanych z rattanu. Instruktorka Joanna Zawadzka, w swojej Pracowni Ceramicznej z małymi i dorosłymi uczestnikami warsztatów, tworzyła wesołe łosio-renifery. Sobotnie spotkanie było sympatycznym, kreatywnym i towarzyskim preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję