Dywity i okolice będą świętować 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Finał rozpoczniemy w rytmie karnawałowej Samby wraz z grupą Slow Jogging Dywity, która przebiegnie ulicami Dywit wraz z wolontariuszami. Do karnawałowego biegu może przyłączyć się każdy! Metą jest plaża nad Jeziorem Dywickim, gdzie o godz. 13:00 odbędzie się tradycyjna kąpiel Grupy Morsy Dywity. Nad jeziorem będzie czekała kawiarenka z ciastami od 15 Koła PZERiI w Dywitach, zaprezentują się grupy taneczne GOK Dywity i Studio Piosenki GOK, wypalimy też ceramiczne miseczki metodą RAKU. Będzie z nami OSP Brąswałd. Będą licytacje, zarówno online, jak i w nad jeziorem. Nasi darczyńcy, jak co roku, bardzo chętnie przekazują fanty i codziennie dostajemy kolejne przedmioty, które będą już niebawem dostępne do wylicytowania na aukcjach Allegro.
Już niebawem na aukcjach Allegro będą dostępne do wylicytowania przejazdy u boku znakomitych kierowców rajdowych. Przejazdy zostaną realizowane na prywatnym „Torze u Dziadka” w Dąbrówce Wielkiej 30 stycznia – szczegóły wydarzenia już wkrótce.
 
 
 
 
 
 
 

 

30 FINAŁ WOŚP W DĄBRÓWCE WIELKIEJ

RUSZYŁY LICYTACJE PRZEJAZDÓW U BOKU KIEROWCÓW RAJDOWYCH!

LINK DO LICYTACJI:

https://allegro.pl/uzytkownik/jatech?fbclid=IwAR0ZINwvNavzrfPxf818iRr7eaymjFCQIc628hlZOsP-phzgUugmBRHnUPg

 
 
 
Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję