Ruszył nabór prac do XV Powiatowego Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej „FINE ARTS – Impresje”

DO POBRANIA: KARTA_ZGŁOSZENIA_REGULAMIN_FINE_ARTS_2024

Jeśli malarstwo jest twoją pasją i sposobem na wyrażanie siebie, „FINE ARTS” jest dla Ciebie.

Tutaj zaprezentujesz swoje prace szerszej publiczności  i jurorom konkursu, poznasz pokrewne dusze i wymienisz się doświadczeniami.

Od 15 lat Powiatowy Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej FINE ARTS-Impresje w Dywitach skupia utalentowanych twórców z regionu, obecnie niezależnie od płci czy wieku. Pokazuje jakie techniki i tematy inspirują twórców, jak widzą oni świat, i jakie światy kreuje ich wyobraźnia.

Do udziału w przeglądzie zapraszamy malujące osoby pełnoletnie z powiatu olsztyńskiego, które nie ukończyły wyższych studiów plastycznych.

Na prace czekamy do 6 września 2024 roku. Uroczyste otwarcie wystawy i ogłoszenie wyników nastąpi 24 września o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach.  

Dzięki szanownemu gronu mecenasów Przegląd ma ciekawą oprawę artystyczną, a laureaci konkursu otrzymują wartościowe nagrody.

Wspierają nas:

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Gmina Dywity

Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie

Fundacja Kapitana Nemo

Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne „Pojezierze”

Dentystaexpert- Katarzyna Urbanowicz z Olsztyna

 

 

Powrót

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję