Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum » KULTURA NA WYNOS – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – KREATYWNE WYZWANIA

Sieci handlowe czy stacje benzynowe proponują swoim klientom programy lojalnościowe. Gminy Ośrodek Kultury Dywitach w czasie pandemii przygotował podobną inicjatywę pod nazwą „Kultura Na Wynos”. Akcja trwała od końca kwietnia do czerwca i składała się z 12 wyzwań animacyjnych dla każdego.

 

Inicjatywa łączyła różne dziedziny sztuki, czyli taniec, muzykę, plastykę w różnych ciekawych zadaniach. Dwa razy w tygodniu na profilu Facebook GOK w Dywitach pojawiały się różne wyzwania. Aby wziąć udział w programie, należało zgłosić swój udział, wówczas otrzymywało się wirtualną Kartę Programu, na której można było zbierać pieczątki, które zdobywało się za każde zrealizowane wyzwanie. Za odpowiednią liczbę pieczątek można było dostać odznakę (brązową, srebrną i złotą), które po zakończeniu akcji wymieniono na dyplomy, upominki i nagrody.

Otrzymaliśmy od was między innymi cudowne laurki na dzień mamy, zdjęcia starych przedmiotów, którym nadaliście nowe życie, rodzinnie wykonane girlandy, a także nagrania różnych dźwięków, z których powstała kompozycja. Pokazaliście nam też, ze ciało to doskonały instrument perkusyjny, podzieliliście się z nami również złotymi myślami, które niewątpliwie rozświetlają codzienność.

Największą popularnością cieszyły się kolaże zdjęć, gdzie podzieliliście się tym, co was cieszy w waszym otoczeniu. Wspólnie napisaliśmy również piosenkę pod tytułem „Najważniejsza jest miłość”, którą pracownicy GOK w Dywitach nagrali i udostępnili dla was do posłuchania na Facebooku.

Gratulacje należą się wszystkim, którzy wzięli udział w wyzwaniach, a szczególnie pani Marioli Moczulskiej, która zrealizowała 11 zadań i zdobyła ceramiczną nagrodę specjalną wykonaną w Ośrodku Rzemiosł Zapomnianych w Gadach. Akcją zwieńczającą projekt #KultuaNaWynos było dotarcie do mieszkańców Gminy Dywity z widokówkami, na których widnieją „złote myśli”. Przygotowaliśmy ponad 3000 widokówek. Nie udałoby nam się ich Państwu dostarczyć bez pomocy wielu osób, które włączyły się w dystrybucję widokówek na terenie gminy.

Dziękujemy pani Annie Panas i panu Maciejowi Wachowskiemu za udostępnienie fotografii ich autorstwa, które stanowiły bazę widokówek. Z pewnością powtórzymy podobną akcję i ponownie będziemy zachęcać mieszkańców Gminy Dywity do udziału w kreatywnych wyzwaniach.

 

Tekst: Łukasz Budziak

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Powrót

Aktualności

Kontakt

ul. Olsztyńska 28
11-001 Dywity

tel.: 89 512 01 23
gokdywity@wp.pl

© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach.
Realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.Administrator Danych, Polityka Prywatności. Akceptuję